Бібліотечному фахівцю

Copyright © 2004
НПБУ
відділ НАРБС
Розділи сайту

Перiодичні видання

Українські інформаційні агенції

 1. Назва: Електронні Вісті
  Ідентифікатор ресурсу: http://www.elvisti.com/
  Опис ресурсу (анотація): "Електронні Вісті” - Web-сайт Інформаційного центру „ЭЛВИСТИ”. На сайті інформація про події в Україні і світі, довідкова інформація. Основу інформаційного наповнення сайту складають "мікродайджести», Інформаційні матеріали згруповані за розділами. Посилання на інформаційні Інтернет-ресурси.
  Мова: рос.
  Дата: 26.05.05.

 2. Назва: Подробности
  Ідентифікатор ресурсу: http://www.podrobnosti.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Новини на сайті згруповані за рубриками: за темами, в Україні, в світі. Крім інформації, що стосується сфери політики, економіки, влади, суспільства, криміналу, науки, технологій представлено розділ „Здоров’я”, „Культура”, „Історія” та багато іншої інформації різної тематики. Подано найпопулярніші новини та кількість переглядів кожної з них.
  Можливість повідомити про новину. Форум. Фотогалереї.
  Мова: рос.
  Дата: 17.11.04.

 3. Назва: УНІАН: Інформаційне агентство
  Ідентифікатор ресурсу: http://www.unian.net/
  Опис ресурсу (анотація): Сайт інформаційного незалежного агентства УНІАН. Новини, події в Україні та світі.Інформація про погоду, анонс подій. Фотослужба агентства УНІАН. Пошук. Форум.
  Мова: укр., рос., ang.
  Дата: 24.11.04.

 4. Назва: Версии
  URL: http://www.versii.com
  Опис ресурсу (анотація): Розділи: „Политика», «Экономика», «Стратегия», «Мир», «Другой мир – Общество», «Спорт», «Погода», «Авторская версия». «Интервью», «Лучшие статьи»
  Розсилка анонсів. Форум. Архів.
  Мова: рос.
  Дата: 29.10.04.

 5. Назва: Глаvred: Незалежне аналітичне агентство
  ІР: http://www.glavred.info
  Опис ресурсу (анотація): Представлено електронну версію сайту українською та російською мовами. Щодо тематики сайту, то це в основному сфера політики, економіки, бізнесу та ін. Також є рубрики: „Скандали”, „Чутки”. Форум.
  Мова: укр., рос., англ.
  Дата: 19.11.04.

 6. Назва: Кореспондент: Українська мережа новин
  URL: http://www.korespondent.net
  Опис ресурсу (анотація): На сайті: останні новини та події, що відбулися в Україні та світі. Рубрики: „Україна: політика”, „Україна: події”, „Бізнес”, „Світ” (огляд найважливіших подій у світі), „Суспільство”, „Світ про нас” ( Статті, які розміщені в цій рубриці " передруковуються з інших джерел без купюр та змін), „Технології”, „Чудасії” (цікаві статті). Розширений пошук. Архів новин. Посилання.
  Російськомовний сайт „Корреспондент: Украинская сеть новостей „ http://www.korrespondent.net
  Мова: укр., рос.
  Дата: 19.11.04.

 7. Назва: Мигньюз
  URL: http://www.mignews.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Новини в Україні та в світі. Інформація на сайті представлена за такими розділами: „Политика” , „События”, „Происшествия”, „Скандалы”, „Общество”, „Регионы”, „Спорт”, „Наука”, „Фоторепортаж”.
  Архів. Пошук. Форум. Кращі статті.
  Мова: рос.
  Дата: 17.11.04.

 8. Назва: ОБКОМ: Общественная коммуникация
  URL: http://obkom.net.ua/
  Опис ресурсу (анотація): „Новини” (з зазначенням години і хвилин). „Статті”, в основному політичної спрямованості. Архів. Підписка на матеріали.
  Мова: рос.
  Дата: 19.11.04.

 9. Назва: „Обозреватель”: Информационное агентство
  ІР: http://obozrevatel.com.ua (рос.), http://oglyadach.com (укр.)
  Опис ресурсу (анотація): На сайті крім розділів „Головні теми дня” та ”Головні новини дня”, представлено такі розділи: „Коментарі (Світ)”, „Коментарі (Україна)”, „Культура”, „Кіно”. В розділі „Преса” – статті з „Дзеркала тижня”. В розділі „Інтерв’ю” можна прочитати інтерв’ю з відомими людьми. Посилання на „Спортивний оглядач”, де представлено інформацію про різні види спорту. І ще багато різної інформації. 
  Пошук. Форум.
  Мова: рос., укр.
  Дата: 15.11.04.

 10. Назва: ПроUA 
  URL: http://www.proua.com
  Опис ресурсу (анотація): Представлено Регіональні портали Києва, Харкова, Львова. „Новини”, „Події”, „Тенденції”, „Коментар”, „Аналітика”, „Прогноз”. „Афіша”: анонс (виставки, кіно, концерти, театри, музика, спорт і ін.). Представлена „Інформаційна база” та пошук в інформаційній базі. Архів. Пошук. Форум. Українська та російська версія сайту.
  Мова: укр., рос.
  Дата: 19.11.04.

 11. Назва: Телекритика
  URL: http://telekritika.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): „Телекритика” намагається аналізувати процеси, що відбуваються у вітчизняних ЗМІ, насамперед, на ТВ. Рубрики: „Новини ЗМІ”, Рейтинг новин від GfK-USM”, „Експертний рейтинг новин”. „Думка експертів”, „Інтерв’ю”, „Вибори 2004: моніторинг теленовин та медіа-технологій”. „Законодавство”, „Юридична консультація”, „Медіа-світ”. „ТБ-кіноанонс”, „ТБ-програма”, „ТБ-анонси каналів”.  „Біржа”: сторінка працевлаштування для фахівців у галузі електронних та друкованих мас-медіа. На сайті можна переглянути вакансії та резюме або розмістити свої резюме та пропозиції. В „Архіві”: Портал українських газет за 2003, 2004 рр.. ”. Форум. Чат. Пошук. Посилання.
  Мова: укр., рос.
  Дата: 19.11.04.

 12. Назва: Українська правда
  ІР: http://pravda.com.ua
  Автор: Георгій Гонгадзе
  Опис ресурсу (анотація): Незалежне політичне інтернет видання. Свіжі новини й аналітичні статті про українську політику. Форум. Пошук
  Мова: укр., рос., англ.
  Дата: 4.11.04.

 13. Назва: Форум 
  URL: http://www.for-ua.com
  Опис ресурсу (анотація): На сайті – найважливіші новини дня. Представлено різноманітна інформація з життя України і світу. Також є розділ „Світ про нас”. В розділі „Дайджест інтерв’ю” – інформація з різних джерел, сайтів періодичних видань, сайтів ЗМІ. Розважальний сайт „Метро”. Архів матеріалів сайту за 2001 – 2003 рр. Пошук. Форум. Розсилка.
  Мова: укр. та рос.
  Дата: 15.11.04.

 14. Назва: Ua today
  ІР
  : http://uatoday.net
  Опис ресурсу (анотація): Інформація представлена на сайті згрупована за х рубриками: „Головна новина дня”, „Новини”, Політика”, „Економіка”, „Аналітика”, „Технології”, „Культура”, „Кримінал”, „За кордоном”, та інші. Останні матеріали на тему „Свобода слова”. „ЧП” (надзвичайні події). Підписка. Пошук.
  Мова: укр.
  Дата: 19.11.04.

Електронні версії періодичних видань

 1. Назва: UAMEDIA.VISTI.NET: Українська преса в Internet
  ІР: http://uamedia.visti.net/
  Опис ресурсу (анотація): На Web-сервері користувачам мережі Internet доступні матеріали найпопулярніших українських видань, включаючи вихідні дані з логотипами та фотографіями, умови передплати та розповсюдження, а також безпосередньо статті в режимах перегляду та пошуку.
  Список видань такий: Урядовий Кур'єр, Україна Молода, Голос України, Молодь України, Київська Правда, Сільські Вісті, Робітнича Газета, Закон і Бізнес, УКРІНФОРМ, Жінка, Україна, ТК "Тоніс", Діловий Вісник, Сети и Бизнес
  Мова: укр., рос.
  Дата: 10.11.04.
 2. Назва: День: Щоденна всеукраїнська газета
  ІР: http://www.day.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Розділи сайту: „Поточний номер”, за рубриками представлено повнотекстові версії статей газети. „Сторінка головного редактора”. „Гості „Дня” (в алфавітному порядку представлено прізвища тих осіб, які були гостями газети і їх інтерв’ю). „Бібліотека „Дня”” , представлено видання серії „Бібліотека газети „День””, анотація до книг та де їх можна придбати. „Віртуальний музей”. „Фотоконкурси „Дня””. „Головні теми”. „Вакансії у „Дні””. Архів „Дня”. Пошук.
  Мова: укр., рос.
  Дата: 2.10.04.
 3. Назва: Еженедельник 2000: Портал
  URL: http://www.news2000.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): На сайті: електронна версія щотижневиків „2000” і „Уикенд”, а також багато іншої інформації, що оновлюється. Матеріали вміщені за розділами. Пошук по сайту. Архів. Розсилка новин. Чат. Форум. Конкурс. Вакансії. Контактна інформація. Можливість задати запитання.
  Мова: рос.
  Дата: 2.11.04.
 4. Назва: Киевские ведомости: Ежедневная всеукраинская газета
  ІР
  : http://www.kv.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Представлено повнотекстову версію газети. Матеріали подано за рубриками. Пошук.
  Мова: рос.
  Дата: 2.10.04.
 5. Назва: Кіевскій Телеграфъ
  ІР: http://www.versii.com/telegraf
  Опис ресурсу (анотація): Представлено повнотекстову версію газети. Матеріали подано за рубриками. „Новини годиниРейтинг статей номера. Архів. ”. Посилання на „Версии сом”, „Потребитель № 12”, „Рада № 11”. Пошук. Форум.
  Мова: рос.
  Дата: 2.11.04.
 6. Назва: Корреспондент
  ІР: http://www.korespondent.net/zhurnal/
  Опис ресурсу (анотація): „Корреспондент” – журнал, заснований на базі Kyiv Post і веб-сайту Korrespondent.net. Висвітлює основні події, що відбуваються в Україні і світі в сфері бізнесу, політики, фінансів, технологій і культури. Подано зміст номеру журналу. Читати електронну версію журналу та мати доступ до архівних номерів видання за 2002-2004 рр. безплатно мають змогу ті, хто підписався на друковану версію журналу. Також доступ до електронної версії може бути платним. Все про підписку на журнал можна дізнатися у розділі „Передплата”.
  Ще на сайті: форум, опитування, конкурси.
  Мова: рос.
  Дата: 10.11.04.
 7. Назва: Людина і політика
  URL: http://www.lp-ua.info
  Опис ресурсу (анотація): Повнотекстова електронна версія журналу. Журнал висвітлює актуальні теоретичні і практичні проблеми сучасного політичного, економічного життя України та світу; публікує результати наукових досліджень з теорії та історії в галузі правових, політичних, історичних, економічних, філософських та інших суспільних наук. В розділі „Архів” в „Тематичних рубриках” можна знайти статті журналу. Тут же є пошук - в журналі, в Інтернеті. Поки що не всі номери журналу представлені в електронному вигляді, але, як інформує сайт, незабаром ви матимете змогу читати всі матеріали, опубліковані в журналі за час його існування.
  Мова: укр.
  Дата: 3.11.2004.
 8. Назва: Натали
  URL: http://www.nataly.com.ua/
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлено повнотекстову електронну версію жіночого журналу „Натали”. Розділи: «Конкурсы и акции», «Частная жизнь», «Звезды», «Мода красота и здоровье», «Дом», «Карьеры», «Гороскоп», «Архив», «Новости». Пошук. Форум. Правила підписки. Реклама в журналі і про журнал. Посилання.
  Мова: рос.
  Дата: 3.11.04.
 9. Назва: Столичные новости
  ІР: http://cn.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлена електронна версія газети „Стлоличные новости”. Розділи: „Свіжий номер” – матеріали останнього номеру, „Архів номерів” – матеріали попередніх номерів. Пошук.
  Мова: рос.
  Дата: 4.11.04.
 10. Назва: Украина и мир сегодня: загальноукраїнський суспільно-політичний щотижневик
  URL: http://www.uwtoday.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлено повнотекстову версію газети „Украина и мир сегодня”. Інформаційно - аналітичне видання, висвітлює процеси, події, які відбуваються в різних сферах суспільства як в Україні так і за кордоном. Про останні новини в житті суспільства в розділі „Останні новини”. Архів номерів газети. Пошук.
  Мова: рос., укр.
  Дата: 4.11.04.
 11. Назва: Універсум
  URL: http://www.universum.org.ua
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлено журнал „Універсум”: журнал політології, футурології, економіки, науки та культури, зміст номерів з 2000 до 2004 і „Світ пригод”: літературно-художній та науково-популярний журнал, зміст номерів за 2002 та 2003 р. Але не всі статті журналів подано в електронному вигляді. Також сайт містить розділ „Видання видавництва „Універсуму””, де подано анотацію про видання.
  Мова: укр.
  Дата: 4.11.04.
 12. Назва: Хрещатик: Газета київської міської ради
  URL: http://kreschatic.kiev.ua/
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія газети „Хрещатик”. Розписано зміст останнього номера. Архів номерів. Пошук. Гостьова книга.
  Мова: укр.
  Дата: 4.11.04.
 13. Назва: Українське слово: Громадсько-політичний тижневик
  ІР: http://www.ukrslovo.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Представлено електронний варіант тижневика „Українське слово”. Розділи сайту: „Політика”, „Соціальна економіка”, „Історія”, „Культура”. Архів номерів.
  Мова: укр.
  Дата: 4.11.04.
 14. Назва: Власть и политика
  URL: http://www.vipnews.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія всеукраїнського суспільно-політичного щотижневика „Власть и политика”. Матеріали газети присвячені питанням політики, влади, економіки, а також культури, спорту та ін. Архів газети з 2002 - 2005 рр. Найголовніші події тижня в розділі „Хроніка тижня”. В розділі „Політична еліта” - посилання на сайти політичних партій і політиків України. Думка читачів щодо газети: „Діалог з читачами”.
  Мова: рос.
  Дата: 18.04.05.
 15. Назва: Експерт
  URL: http://expert.ua
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлена електронна версія щотижневого ділового і суспільно-політичного українського журналу "Эксперт Украина". Представлена економічна, суспільно-політична, інформація про науку та технології, а також розділ „Культура” та „Книги”, . Архів номерів. Пошук по сайту. Форум.
  Мова: рос.
  Дата: 7.06.05.
 16. Назва: Львівська газета
  URL: http://www.gazeta.lviv.ua
  Опис ресурсу (анотація): Інтернет-версія щоденної „Львівської газети”.
  Новини Львова, України та світу, новини дня. Сайт має розділ „Культура”. Форум. Афіша газети.
  Мова: укр.
  Дата: 26.04.05.
 17. Назва: Автоцентр
  URL: http://www.autocentre.ua/
  Автор: головний редактор Сергій Тарнавський.
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія автомобільного журналу
  „Автоцентр”. Останні новини та події в світі автомобілів. Матеріали присвячені автомобілям, автосалонам, автополігону. Публікації про технічне обслуговування і сервіс. Практичні рекомендації автомобілістам. Відповіді на актуальні запитання дописувачів журналу. Рубрика „Дозвілля”. Архів номерів. Розширений пошук. Форум. Каталог товарів та послуг.
  Сайт містить: „Автобазар” (http://www.autocentre.ua/bazar/) – каталог приватних оголошень. Журнали: „Коммерческие автомобили” (http://www.autocentre.ua/trucks/ ). „Звук & тютинг” (http://www.autocentre.ua/sound/).
  Мова: рос.
  Дата: 29.11.05.
 18. Назва: Вечерние вести
  URL: http://www.vv.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія газети „Вечерние вести”. Публікації розміщені за рубриками. Пошук.
  Мова: рос.
  Дата: 18.04.05.
 19. Назва: Вечірній Київ
  URL: http://www.vechirka.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія газети „Вечірній Київ”. Статті сайту висвітлюють різні аспекти життя столиці , а також України. Новини культури, спорту. Архів. Контактна інформація. Гостьова книга.
  Можна скористатися електронною поштою та порадити тему, яка, на Вашу думку, варта висвітлення на сторінках газети.
  Мова: укр.
  Дата: 28.11.05.
 20. Назва: Гриф
  URL: http://www.grif.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія щотижневої білоцерківської газети. Новини міста, статті про Білу Церкву. Карта міста. Бізнес-довідник міста. Розділ „Дозвілля” (цікаві історії, гумор, сонник, секрети для жінок тощо). „Дітям”: казки, загадки, малюнки для знаходження відмінностей та ін.
  Можна прочитати історії з життя. Статті різної тематики. Корисні поради. Кулінарні рецепти. Чат. Приватні оголошення. Гороскоп. Гостьова книга.
  Мова: рос., укр.
  Дата: 26.04.05.
 21. Назва: Дзеркало тижня: Міжнародний суспільно-політичний тижневик – Ідентифікатор ресурсу: http://www.zn.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Основні розділи сайту: „Влада”, „Гроші”, „Людина”. Повнотекстові версії статей. Пошук за автором, контекстом, періодом. Архів за роками (з 1994 р.) і за розділами. Розсилка. Форум. Гостьова книга. Рейтинг.
  Мова: укр., рос., англ.
  Дата: 21.04.05.
 22. Назва: Комсомольська правда в Україні
  URL: http://www.kp.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Матеріали сайту присвячені питанням політики, економіки, культури, спорту та ін. Виділено в розділи найбільші регіони України, де зібрана інформація щодо них. Пошук. Астропрогноз. Фотоконкурси.
  Мова: рос.
  Дата: 25.04.05.

 23. Назва: COSMOLADY: журнал для женщин
  URL: http://www.cosmolady.com.ua
  Опис ресурсу(анотація): Інформаційно-розважальний журнал. На головній сторінці сайту представлено поточний номер, його зміст, статті. Електронні версії статей можна прочитати вибравши відповідну рубрику. На Інтернет-сторінках знайдете матеріал про людей, які досягли успіху і визнання в різних галузях, інформація про цікаві події в суспільстві. Корисні поради щодо зміцнення здоров’я. Статті про історичних осіб.
  Мова: рос.
  Дата: 28.11.05.

 24. Назва: Сегодня: Ежедневная украинская газета
  Ідентифікатор ресурсу: http://today.viaduk.net/
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія газети. На першій сторінці - статті поточного номера. Архів. Пошук. Книга відгуків.
  Мова: рос.
  Дата: 25.04.05.

 25. Назва: Слово Просвіти
  URL: http://slovo.prosvita.com.ua/
  Опис ресурсу (анотація): Представлена електронна версія тижневика „Слово Просвіти” Всеукраїнського товариства „Просвіта”. На першій Інтернет-сторінці сайту - матеріали останнього номеру. В алфавітному порядку подано рубрики газети та електронні версії статей кожної рубрики. Архів тижневика. Пошук. Форум.
  Мова: укр.
  Дата: 21.06.05.

 26. Назва: Факты и комментарии
  URL: http://www.facts.kiev.ua/
  Опис ресурсу (анотація): Сайт щоденної всеукраїнської газети „Факты и комментарии”. В статтях: події, які відбулися в Україні та світі, питання політики, економіки, права, культури, медицини, спорту й життя загалом. Архів. Пошук. Контакти.
  Мова: рос.
  Дата: 25.04.05.

 27. Назва: Я, студент
  URL: http://www.yastudent.com
  Автор: Голова редакційно-видавничої ради - Сергій Єрохін.
  Засновник і видавець – ВНЗ „Національна академія управління”
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія друкованого журналу ”Я, студент”. Останній номер. Архів. Анекдоти про студентів.
  Мова: рос.
  Дата: 28.11.05.

Економіка

 1. Назва: Консультант: Всеукраїнський щотижневик
  URL: http://www.konsultant.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Електронний варіант газети „Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ”. Інформаційні повідомлення. Документи та коментарі. Консультації. Відповіді читачам. Пошук. Довідкова інформація. Посилання.
  Мова: укр., рос.
  Дата: 25.04.05.
 2. Назва: Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал
  URL: http://www.nam.kiev.ua/issues.php
  Опис ресурсу (анотація): Засновник і видавець ВНЗ „Національна академія управління”. Представлено електронні версії: № 1-12 за 2001, 2002, 2003 роки. № 1, 2, 3.
  Мова: укр., рос.
  Дата: 7.06.04.
 3. Назва: Бизнес: Портал газетыІР: http://www.business.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Розділи: „Власть”, „Деньги”, „Управление”, „Альтер эго”, „Компании и рынки”. В розділі Порталу „ТОР публикации” найбільш популярні матеріали газети „Бізнес”.
  Архів. Реклама. Маркетингова інформація.
  Пошук. Підписка на розсилку через e-mail про свіжі матеріали газети.
  Форум. Анонс наступного номеру.
  Мова: рос.
  Дата: 29.10.04.
 4. Назва: Вісник податкової служби України
  ІР: http://www.visnuk.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Журнал виходить чотири рази на місяць укр. та рос. мовою. Розділи: „Останній номер журналу”, „Архів журналу”, „Рубрики журналу”. Представлено електронні версії номерів журналу за 2002, 2003, 2004 роки. „Рубрики журналу за 2002, 2003, 2004 р.”
  Мова: укр.
  Дата: 29.10.04
 5. Назва: Контракти: Український діловий тижневик
  URL: http://www.kontrakty.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): На сайті розміщені повнотекстові версії статей за рубриками. Детальний зміст випуску. Архіви. Розширений пошук. Інформація про видання, про додатки до тижневика. Повідомлення по e-mail про вихід чергового випуску. Форум. Лінки. Карта сайту.
  Мова: укр.
  Дата: 1.11.2004
 6. Назва: Діловий вісник: Виробничо-практичний журнал
  URL: http://www.ucci.org.ua/synopsis
  Опис ресурсу (анотація): Виробничо-практичний журнал Торгово-промислової палати України. Видається з листопада 1992 року. Виходить 12 разів на рік. Знайомить підприємців з комерційними пропозиціями українських та іноземних фірм, особливостями торгівлі з різними країнами, кон'юнктурою світового ринку, коментує і роз’яснює нові закони, які регулюють економічну діяльність. У журналі друкуються інформаційні матеріали про стан українського ринку, аналітичні огляди та прогнози фахівців. На сайті представлені повнотекстові версії статей журналу № 10, 11, 12 за 2002 рік, № 1-12 за 2003 рік, а також №1-9 за 2004 рік. Розширений пошук. Передплата. Реклама.
  Мова: укр., рос.
  Дата: 1.11.2004
 7. Назва: Заграница: Газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом
  URL: http://www.zagran.kiev.ua
  Опис ресурсу (анотація): Всеукраїнська щотижнева газета „Заграница” висвітлює питання еміграції, працевлаштування, бізнесу, навчання і відпочинку за кордоном. Розділи сайту: „Новини”, „Еміграція”, „Робота”, „Освіта”, „Туризм”, „Відпочинок”, Нерухомість”. Пошук. Архів газети. Форум. Посилання.
  Мова: рос., укр.
  Дата: 1.10.04.
 8. Назва: Стандарт
  ІР: http://www.web-standart.net
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлено видання видавництва „Стандарт”. На даний час це такі журнали:
  "Управление компанией"  
  "Новый маркетинг"
  "Металл бюллетень. Украина"
  "Металлы мира"
  "Топливно-энергетический комплекс"
  "Банковская практика за рубежом"

  "Книжковий огляд"  
  "Медиа эксперт"
  Прочитати статті із вказаних журналів, або підписатися на розсилку можна зареєструвавшись. Статті, відмічені окремою позначкою, доступні лише передплатникам журналу. Архіви журналів. Пошук. Анонс. Форум. Посилання на Інтернет-ресурси.
  Мова: рос., укр.
  Дата: 11.11.04.
 9. Назва: Деловая столица
  URL: http://www.dsnews.com.ua
  Опис ресурсу (анотація): Електронна версія загальнонаціонального щотижневика „Деловая столица”. Рубрики сайту містять інформацію з багатьох сфер суспільного життя столиці, регіонів України та зарубіжжя. Анонс свіжого номеру. Архів видання: починаючи з 2001р. Розширений пошук.
  Мова: рос.
  Дата: 19.04.05.
 10. Назва: Панорама ринку
  URL: http://www.panorama.com.ua/
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлена електронна версія рекламно-інформаційного журналу „Панорама ринку”. Тут можна знайти інформацію про необхідні товари та послуги: назва, ціна та координати фірми. Матеріал згруповано за рубриками. Наприклад: „1. Продукти харчування, напої, тютюнові вироби”. Журнал виходить раз в два тижні. Пошук. Посилання.
  Мова: укр.
  Дата: 29.11.05.

Юриспруденція

 1. Назва: Громадянин України
  URL: http://www.gukr.info
  Опис ресурсу (анотація): Сайт правової газети „Громадянин України ”з питань економіки, суспільного життя. Рубрики містять інформацію щодо законодавчої, виконавчої, судової, місцевої влади. Пошук. Форум. Посилання.
  Мова: укр.
  Дата: 19.04.05.
 2. Назва: Вісник прокуратури: Офіційний друкований орган Генеральної прокуратури України
  URL: http://www.gpu.gov.ua/ua/messager.html
  Опис ресурсу (анотація): На веб-сайті Генеральної прокуратури України представлено повнотекстові електронні версії журналу за 2003 рік з № 1-10, за 2002 рік з № 2-6.
  Мова: укр.
  Дата: 29.10.04.
 3. Назва: Юридическая практика: Еженедельная профессиональная газета
  ІР: http://www.yurpractika.com/ 
  Опис ресурсу (анотація): На сайті представлено повнотекстову версію газети. В розділі „Підшивка” – відкритий доступ до матеріалів газети, надрукованих в поточному році та в минулі роки (починаючи з 2001 р.). Пошук.
  Мова: рос.
  Дата: 13.11.04.
 4. Назва: Юридичний журнал
  ІР: http://www.justinian.com.ua/magazines.php#archive
  Опис ресурсу (анотація): На сайті видавничої організації „Юстініан” представлено електронну версію „Юридичного журналу” - часопис аналітико-практичного спрямування, який має на меті поширення правової інформації для юристів та всіх, кого цікавить правова тематика. Подано матеріали журналу за 2002, 2003, 2004 рр. Після назви статті зазначається чи подано повний текст. З виходом кожного наступного номеру «Юридичного журналу» відкривається доступ до повних текстів статей минулорічного номеру. відкрито доступ до повних текстів статей № 8 за 2003 р.
  Електронну версію „Юридичної газети” http://justinian.com.ua/newspapers.php.
  Архів номерів ( за 2002, 2003, 2004 рр.). В алфавітному порядку подано прізвища авторів, інформація про них. Гостьова книга. Корисні лінки. Юридичний форум. Інформація про видавничу компанію, яка видає журнал.

Медицина

 1. Назва: Здоров’я України: Медична газетаІР: http://www.health-ua.com
  Опис ресурсу (анотація): На сторінках газети „Здоровье Украины» публікуються існуючі методики і нові підходи у лікуванні різних захворювань, практичні рекомендації і оглядові статті провідних вчених, головних спеціалістів МЗ України, лікарів-практиків. Освітлюються новини охорони здоров’я, України і світової медицини.
  Представлено повнотекстову версію газети. Архів номерів. За алфавітом подані розділи медицини і відповідно статті розділу. Пошук по сайту. Контактна інформація.
  Мова: рос., укр.
  Дата: 2.11.04.
Design