Бібліотечному фахівцю

каталог – систематизований перелік документів б/ф із зазначенням місць їх зберігання, що ведеться на паперових картках або в електронній формі
Розділи сайту

Закрити 1. Офіційна інформація

Закрити 2. Бібліотеки України

Закрити 3. Національні бібліотеки

Закрити 4. Сторінка дослідника

Закрити 5. Зарубіжний досвід

Закрити 6. Статистична аналітика

Закрити 7. Бібліотечна планета

Закрити 8. Бібліолоція

Закрити 9. Бібліографи презентують

Закрити Методисти рекомендують

Взаємодія

Закрити Інновації/проекти

Закрити Бібліотекарі України

Закрити Бібліотечний простір

Закрити ЕСМаР

Закрити Переможці конкурсів

Нове на сайті
Інформація від майстра
Відвідувачі

   відвідувачі

   відвідувачів online


Page Rank Check
5. Зарубіжний досвід - Програми заохочення читання у Польщі

22 травня 2012 року у Національній парламентській бібліотеці України проходила УІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу». Тема 2012 року: Бібліотека, видавці та підтримка читання у глобальному інформаційному суспільстві».

Анна Полюс , заступник директора Воєводської публічної бібліотеки ім. Ц. Норвіда у м. Зелена Гура (Польща) виступила з доповіддю-презентацією - «Досвід програм заохочення читання у Воєводській міській публічній бібліотеці» , яка зацікавила учасників конференції.

Незаангажованість форм роботи, особлива увага до найменших відвідувачів, які безперечно стануть читачами публічної бібліотеки , індивідуалізація послуг (заходи для мам . для тат, людей як похилого так і середнього віку), викликали щире захоплення. Привернула увагу і організація бібліотечного простору, оформлення дитячої зони, яскраве обладнання, наявність медіатеки тощо. Варто звернути увагу і на вміння представити все різнобарв’я власної діяльності, адже кожна фотографія ілюструє саме форму роботи бібліотеки. Це дозволяє, навіть при відсутності українського перекладу , зрозуміти як має працювати сучасна публічна бібліотека.

Презентацію доповіді Анни Полюс за її люб’язною згодою ми і пропонуємо вашій увазі - http://profy.nplu.org/file/book-poland.ppt


Дата створення: 15/05/2012 × 09:50
Дата оновлення: 23/10/2012 × 22:00
Категорія: 5. Зарубіжний досвід
Сторінка переглянута 4064 разів

Роздрукувати статтю Роздрукувати статтю

Коментарі до цієї статті


Актуальна інформація

Вітаємо шановних відвідувачів на сайті, який супроводжує науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (НБУ ім. Ярослава Мудрого). Наш відділ є науково-методичним та інформаційно-консультативним центром для публічних бібліотек України, а також співпрацює з бібліотеками різних типів і форм власності.

Пам'ятайте, що наповнення цього сайту - наша спільна робота. Якщо Ви маєте матеріали, що можуть зацікавити бібліотечну спільноту, або бажаєте підняти актуальну тему - чекаємо Ваших пропозицій на адресу method@nplu.org.

Шановні колеги! Якщо у вас змінилися реквізити (адреса, e-mail, URL, телефон тощо) надішліть повідомлення для відповідних коректив на сторінці сайту „Бібліотеки України”.


Вітаємо
For Librarians
Библиотекарю
ПошукГолосування
Які фактори найбільше впливають на рівень мотивації високоефективної роботи?
 
матеріальні (заробітна плата, надбавки,доплати, премії тощо)
моральні (грамоти, відзнаки, подяки тощо)
психологічні (сприятливий психологічний клімат, стосунки з колегами тощо)
організаційні (умови праці, графік роботи, розширення сфери діяльності тощо)
Результати