Бібліотечному фахівцю

Формами бібліотечного обслуговування є абонемент, читальний зал, обслуговування поза бібліотекою та інші форми.
Розділи сайту

Закрити 1. Офіційна інформація

Закрити 2. Бібліотеки України

Закрити 3. Національні бібліотеки

Закрити 4. Сторінка дослідника

Закрити 5. Методисти рекомендують

Закрити 6. Статистична аналітика

Закрити 7. Бібліотечна планета

Закрити 8. Бібліолоція

Закрити 9. Бібліографи презентують

Мастрід

Закрити Інновації/проекти

Закрити Бібліотечний простір

Закрити ЕСМаР

Закрити Лауреати конкурсу

Закрити Нагороди і звання

Нове на сайті
Інформація від майстра
Відвідувачі

   відвідувачі

   відвідувачів online


Page Rank Check
Новини

4-річна американка прочитала 1000 книжок

, 13/01/2017 × 12:04

Делайлі Марі Арані всього чотири роки, а вона вже прочитала тисячу книжок. Як повідомили батьки дівчинки виданню The Washington Post, коли вона була немовлям, то слухала, як її старші брати та сестри читали вголос розділи книг. Пізніше стало зрозуміло, що Делайлі не просто подобається слухати читання, вона сама хоче це робити. Отже, у 2 роки та 11 місяців дівчинка прочитала свою першу книгу.

Разом із працівником дошкільного закладу батьки вирішили спробувати програму «1000 книг до дитячого садка», щоб слідкувати за тим, скільки читає Делайла. Всього за рік вона досягла позначки у 1000 книг і оскільки дівчинка має піти в дитячий садок наступної осені, то планує прочитати ще 500. Крім того, що американка читає те, що приносять її 10-ти та 12-ти річні брати й сестри, вона опанувала кілька текстів на рівні коледжу.

Ця історія не пройшла повз уваги Карли Хейден — голови Бібліотеки Конгресу. Щоб відзначити досягнення Делайли, Хейден запросила дівчинку до однієї з найбільших бібліотек в світі та дозволила посидіти на засіданнях керівництва.

Джерело — https://www.bustle.com/p/the-librarian-of-congress-just-honored-this-4-year-old-who-has-read-over-1000-books-30121

Президент України Петро Порошенко назвав книги, які вразили його у 2016 році

BBC Україна, 10/01/2017 × 15:33

Президент України Петро Порошенко назвав шість книг, які вразили його у минулому році та які, на його думку, варті уваги.

Це “Спогади” Павла Скоропадського, “25 перемог України” Олександра Палія, “Тамплієри” Сергія Жадана, “Secondhand time” Світлани Алексієвич, Антологія української поезії ХХ століття від видавництва “А-ба-ба-га-ла-ма-га” та “Казимир Малевич. Київський період 1928-1930″ Тетяни Філевської.

Президент також подає кілька цитат із цих книг, зокрема із книги лауреатки Нобелівської премії з літератури за 2015 рік Світлани Алексієвич:

“Ніхто нас не вчив, як бути вільними. Нас тільки вчили, як вмирати за свободу”.

При Мінкультури буде створена спеціальна міжвідомча комісія, яка займатиметься питанням перепоховань видатних українців

Мінкультури України, 04/01/2017 × 10:06

Міністр культури України Євген Нищук повідомив про доручення Прем’єр-міністра України щодо створення спеціальної міжвідомчої комісії, яка займатиметься питанням перепоховань видатних українців.

«Люди, які зробили винятковий внесок у розвиток, становлення Української держави, нашої історії і культури мають бути гідно вшановані на рідній землі. Саме з цією метою при Мінкультури, за дорученням Прем’єр-міністра України буде створена міжвідомча комісія. Саме створення такої комісії надасть реальні можливості Міністерству культури впливати на процес вшанування пам’яті великих українців, імена яких мають залишатися в історії держави. Очевидно, що до її складу мають увійти представники Міністерства юстиції, адже діяльність цієї комісії має розглядати багато правових чинників, Міністерства закордонних справ, представників Київської міської держадміністрації, якщо ми розглядаємо питання створення у столиці пантеону відомих українців. Міжвідомча комісія включатиме в себе фахівців Мінкульту спільно з Українським інститутом нацпам’яті, адже він має вичерпну інформацію щодо обліку осіб, які за тих чи інших причин захороненні закордоном. Створення комісії дозволить формалізувати прийняте політичне рішення, і значно активувати процес створення пантеону видатних особистостей та герої України», - розповів Євген Нищук.

«Очевидно, що українська держава має брати під серйозний контроль і опіку зберігання місць поховань своїх відомих земляків».

Він також наголосив на тому, що рано чи пізно мало бути вирішене питання щодо означення місця для пантеону видатних особистостей і героїв України, яких знає весь світ, і ці функції може взяти на себе міжвідомча комісія.

Щодо вирішення питання з перепохованням останків відомого українського письменника, Євген Нищук наголосив, що рішення буде прийматися нащадками Олександра Олеся, які знаходяться в Канаді. В залежності від рішення родини і буде здійснюватися процес можливого перепоховання. Кошти на перепоховання будуть виділені Урядом України.

На Волині почали випускати газету для незрячих

інтернет-видання "Волинь24", 30/12/2016 × 09:15

У Луцьку відбулася презентація першого номера щотижневої газети "Сім'я і дім" шрифтом Брайля.

Відзначається, що цей тижневик став першою на Волині неспеціалізованою газетою для незрячих. "Поштовхом до створення газети були технічні можливості, обладнання, яке з'явилося в Луцьку. Тоді ми і вирішили зробити газету доступною для тих, хто ніколи її не читав. Адже це приклад соціальної відповідальності бізнесу. Сьогодні ми раді, що приєдналися до такого проекту, тому що мало хто в Україні це взагалі робить. Після нас, сподіваємося, як і інші побачать, як це робиться, думаю, газет буде більше", - розповіла головний редактор видання Наталія Пахайчук.

У перший номер газети увійшли інтерв'ю, історії успіху людей, яких свого часу спіткали серйозні життєві випробування, а також поради на всі випадки. Тираж номеру склав 30 примірників.

"BaraBooka. Простір української дитячої книги" назвав найкращі книжки року для дітей і підлітків

Вечірній Київ, 20/12/2016 × 08:54

Проект підтримки дитячого читання "BaraBooka. Простір української дитячої книги" назвав вже втретє визначив лауреатів серед дитячих, підліткових та родинних видань року.

Відзнаки отримали книжки в 10 номінаціях, серед яких дебют автора, ілюстратора і видавництва, а також поет, прозаїк та ілюстратор року, пізнавальні книжки, видання для батьків, підлітків і класика родинного читання.

Серед дебютантів переможцями цього року стали: Мія Марченко з фентазі "Місто тіней" (дебют в прозі, вона ж відзначена Корнійчуковською премією і першою премією конкурсу «Коронація слова» в номінації "Найкращий прозовий твір для дітей середнього шкільного віку"), Романа Рубан з розвиваючою книгою для малюків "Славні професії борсука" (дебют в ілюстрації), видавництво "Wise bee" з книжкою Марини Павленко для дівчат-підлітків "Моя класнюча дівчинка" (видавничий дебют).

Дитячим поетом року назвали Григорія Фальковича ("Шалахмонеси"), прозаїком - Валентину Вздульську ("Плутон") а ілюстраторкою - Оксану Булу ("Зубр шукає гніздо").

В номінації «Пізнавальна книжка року» перемогла абетка-енциклопедія "Франко від А до Я", а у «Класиці родинного читання - повість Гості на мітлі" Володимира Рутківського про стару відьму, яка шукає собі ученицю. Батьківською книжкою року став "Тато в декреті" Артема Чапая, в якій розповідається про особистий досвід виховання дітей.

Дві книжки отримали спеціальні відзнаки – це "Хрестоматія сучасної української дитячої літератури" ("Шпаргалка для вчителя") та "Шапочка і кит" Катерини Бабкіної («Книжка, що рятує»).

Крім того, упродовж останнього місяця на сайті проекту тривало читацьке голосування, в якому найбільшу прихильність здобула серія книжок про китеня Тимка письменниці Еліни Заржицької.

EIFL (Electronic Information for Libraries) оголосила конкурс

http://bit.ly/2gfCyhx, 13/12/2016 × 07:05

EIFL (Electronic Information for Libraries) оголосила конкурс - за інноваційні послуги публічних бібліотек які, використовуючи інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ), поліпшують життя в своїх громадах. Пропонується впровадження послуги щодо вирішення питань, які включені в програму Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку до 2030 року. Кінцевий термін подачі заявок - 27 січня 2017. http://bit.ly/2gfCyhx.

Подарунки для для незрячих малюків

http://litakcent.com/2016/12/07/u-lvovi-nadrukuvaly-50-knyh-iz-kazkamy-dlja-nezrjachyh-ditej/, 09/12/2016 × 15:38

Подарунком для для незрячих малюків напередодні свята Св. Миколая стали книжки із казками, що розійшлись в усі куточки України: спеціальні школи-інтернати для сліпих, обласні універсальні наукові бібліотеки, а також безпосередньо дітям, які здобувають освіту за інклюзивною або індивідуальною формами - http://litakcent.com/

Інтерв'ю міністра культури Євгена Нищука

http://tyzhden.ua/Politics/180370, 08/12/2016 × 22:43

Про пріоритетні культпроекти, осучаснення бібліотек та осередків, а також про створення інституцій, які провадили б у майбутньому культурне відродження нині окупованих Донбасу й Криму, в інтерв’ю Тижню розповів міністр культури Євген Нищук - http://tyzhden.ua/Politics/180370.

Оприлюднено шорт-лист премії Книга року ВВС-2016

BBC Україна, 02/12/2016 × 15:13

До короткого списку у номінації “Книга року BBC – 2016”:

Брати Капранови. Забудь-річка. – Київ: Нора-Друк, 2016.

Макс Кідрук. Зазирни у мої сни. – Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2016.

Мирослав Лаюк. Баборня. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.

Таня Малярчук. Забуття. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.

Ярослав Мельник. Маша, або Постфашизм. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.

До короткого списку у номінації “Дитяча Книга року BBC – 2016”:

Юрій Винничук. Лежень. – Харків: Фоліо, 2016.

Оксана Лущевська. Вітер з-під сонця. – Київ: Фонтан казок, 2016.

Галина Ткачук. Тринадцять історій у темряві. – Київ: Темпора, 2016.

Ірина Цілик. МІСТОрія однієї дружби. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.

Більше інформації про конкурс, а також читацькі рецензії можна знайти на сторінці bbc.ua та Книга року ВВС-2016

У Києві обговорили пріоритети діяльності Міністерства культури на 2017-2020 роки

МКУ, 01/12/2016 × 09:50

Під час наради за участю керівників структурних підрозділів у галузі культури обласних, Київської міської державної адміністрації з метою обговорення напрямків співпраці у сфері культури на 2017-2020 роки Міністр культури України Євген Нищук та перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко представили основні пріоритети діяльності Міністерства культури на 2017-2020 роки:

- Підвищення якості культурних послуг в місцевих громадах.

- Модернізація системи стимулів для культурно-мистецької діяльності.

- Створення електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей.

- Модернізація змісту та умов надання мистецької освіти.

- Зміцнення позицій державної мови в культурному та інформаційному просторі.

Детальніше: http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=11EBD694C861436CEB70A9F3BB8BB5D6.app2?art_id=245170548&cat_id=244913751

Українські козацькі пісні Дніпропетровщини включили до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО

ЮНЕСКО, культурна спадщина, УНН-Центр, 30/11/2016 × 13:53

Українські козацькі пісні дніпропетровських ансамблів "Криниця", "Богуславочка" і "Первоцвіт" увійшли у список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Про це йдеться на сайті ЮНЕСКО.

Більшості учасників ансамблів - 70-80 років і вони займалися цим протягом усього життя.

Пісні передавалися у їхніх сім’ях із покоління до покоління, проте зараз пісні, за даними ЮНЕСКО, під загрозою зникнення через вік виконавців та відсутність інших джерел для їхнього вивчення. До оновленого списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, окрім пісень, внесли гончарство в Португалії та народні музичні інструменти Уганди.

На службі у читачів - робот-бібліотекар

, 29/11/2016 × 15:59

Величезна кількість часу займає у працівників бібліотек пошук і переміщення на своє місце книг, які забудькуваті користувачі ставлять не на ті полиці. Особливо непросто доводиться персоналу великих книгосховищ. Але тут на допомогу приходять роботи-бібліотекарі.

Фахівці науково-технологічного інституту A * Star працюють над пристроєм, який зможе вночі в автономному режимі рухатися між книжковими полицями і сканувати стелажі, щоб знайти книги, залишені не на своїх місцях. До ранку бібліотекарі отримують відповідну інформацію.

Робот-сканер на коліщатках AuRoSS може визначати положення книг з точністю до сантиметра, а назви та інвентарні номери допоможуть розпізнавати RFID-мітки на виданнях.

За повідомленнями розробників, прототип робота показав відмінні результати на тестуванні в сінгапурських бібліотеках.

Сім читацьких клубів для пенсіонерів відкрито у Львові

Zaxid.net., 28/11/2016 × 11:50

Форум видавців разом із ГО «Золоті роки» та Львівською міською радою ініціювали відкриття семи читацьких клубів для пенсіонерів. Клуби працюватимуть на базі львівських бібліотек.

Приблизно раз на місяць члени клубу збиратимуться для обговорення книги, яку оберуть заздалегідь. Для бібліотек, у яких працюватимуть клуби, Форум видавців закупив 735 нових книжок, з-поміж яких «Диво в Берліні» Даніела Джеймса Брауна, «Діва Млинища» Володимира Лиса, «Дім з вітражем» Жанни Слоньовської, «Довгий шлях до свободи» Нельсона Мандели, «Життя у позику» Еріха Марії Ремарка, «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука, «Звичайна вдячність» Вільяма Кента Крюгера, «Земля Георгія» Антона Санченка, «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт, «Королева пустелі» Джорджини Говелл.

Нагадаємо, у вересні в рамках Форуму видавців відбувся благодійний проект для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання», в програмі якого, зокрема, були зустрічі з відомими письменниками та інтелектуалами.

Затверджено розміри посадових окладів за ЄТС із 1 грудня

Інтерактивна бухгалтерія, 24/11/2016 × 10:37

Уряд на своєму засіданні 23.11.2016 р. прийняв постанову «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Документ підготовлено з метою підвищення посадових окладів працівників окремих галузей бюджетної сфери у зв’язку зі зростанням із 1 грудня цього року мінімальної заробітної плати з 1450 до 1600 грн.

Зокрема, постановою передбачено підвищення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду ЄТС до 1335 грн.

Крім того, для недопущення «зрівнялівки» у посадових окладах окремих категорій працівників постановою передбачено встановлення диференціації розмірів посадових окладів працівників 1–3 тарифних розрядів ЄТС (на 5–10 грн).

У Києві з’явиться рок-бібліотека

http://gazeta.ua/articles/culture/_vidkriyetsya-persha-rokbiblioteka/734252, 22/11/2016 × 15:34

У приміщенні приватної бібліотеки boTaN, що на Воздвиженці, відкриється Kyiv Rock Library – добірка кращих книжок про рок-музику, її виконавців та музичний бізнес. Ініціатор проекту солістка групи “Крихітка” Саша Кольцова.

Гонкурівську премію здобула Лейла Слімані за роман про няню-вбивцю

Друг читача, 08/11/2016 × 08:48

Лауреатом Гонкурівської премії цього року стала Лейла Слімані, письменниця марокканського походження. Найпрестижнішу літературну нагороду Франції їй присудили за книгу «Ніжна пісня». В основу сюжету покладена реальна історія домініканської няні, яка вбила двох дітей у Нью-Йорку в 2012 році. Повідомляє Euronews.

Серед претендентів на премію також були Режі Жоффре з роботою «Канібали», Катрін Кюссе з твором «Той, кого любили», та Гаель Файе з книгою «Маленька країна».

Лейла Слімані дебютувала в 2014 році з романом «В саду огра». «Ніжна пісня» — другий роман письменниці. У Франції книжка має великий успіх серед читачів.

Гонкурівську премію вручають із 1903 року за твір, написаний французькою мовою. Її переможця обирає журі з десяти чоловік під час урочистого обіду в паризькому ресторані «Друан». Сума грошової винагороди — всього 10 євро. Однак гроші тут мають символічне значення: перемога приносить автору популярність і величезні тиражі. Минулого року премію одержав Матіас Енарей із романом «Компас».

IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

IREX Ukraine, 01/11/2016 × 12:31

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

До участі запрошуються бібліотеки і громадські організації України з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей, що входять до об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та прагнуть долучитись до реформи децентралізації і сприяти інформуванню громади про особливості місцевого самоврядування.

Про проект:

Проект ПУЛЬС направлений на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Що очікувати:

Відібрані бібліотеки та громадські організації будуть працювати в команді. Тому ми запрошуємо вас подати спільні заявки від бібліотеки та партнерської громадської організації.

Представники від обраних бібліотек та громадських організацій (по 2 представники: 1 від бібліотеки і 1 від громадської організації з однієї громади), матимуть змогу пройти триденний тренінг в найближчому до них обласному центрі. На тренінгу учасники дізнаються про реформу та її впровадження, отримають зв’язки, знання та унікальні інтерактивні матеріали. По поверненню в свої громади, учасники за фінансової підтримки програми проводитимуть інформаційні заходи з залученням громадян до реалізації реформи децентралізації.

Організатори забезпечують проїзд учасників на тренінг, а також проживання та харчування під час навчання.

Вимоги:

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати спільну заявку з:

• короткою мотивацією (має бути пояснення, чому організація хоче взяти участь у проекті, а також бачення розвитку своєї громади в рамках реформи децентралізації (не більше 1 сторінки А4);

• прикладом спільного заходу з інформування та залучення громади;

• контактною інформацією організацій (ПІБ керівника та контактної особи, телефон, електронна на поштова адреси; також вказати напрямок діяльності ГО).

Будь ласка, надсилайте ваші заявки на адресу ivoitsekhivska@irex.org, з темою КОНКУРС_ПУЛЬС не пізніше 30 листопада 2016 року. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, звертайтесь до координатора проекту Ірини Войцехівської: (044) 537 06 04 або ivoitsekhivska@irex.org. Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Президент Петро Порошенко підписав зміни до закону України "Про авторське право і суміжні права"

укрінформ, 26/10/2016 × 16:26

Президент Петро Порошенко підписав зміни до закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо використання об'єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатурах".

Як зазначається на сайті Верховної Ради, закон з підписом глави держави повернуто до парламенту 24 жовтня.

Документом дозволяється використовувати літературні, художні і музичні твори для створення на їх основі пародій, попурі або карикатур без згоди автора, але із зазначенням його імені і джерела запозичення.

Нагадаємо, нардепи проголосувала за відповідні зміни 5 жовтня, 13 жовтня закон був направлений на підпис Президентові.

Американський письменник П.Бітті став лауреатом Букерівської премії

УНН, 26/10/2016 × 08:42

Американський письменник Пол Бітті з книгою “Розпродаж” став лауреатом Букерівської премії (The Man Booker Prize). П.Бітті став першим американцем, який отримав Букерівську премію за її 48-річну історію.

Як зазначається, книга “Розпродаж” є гострою сатирою на міжрасові відносини у сучасній Америці. У ній йдеться про расові проблеми серед жителів вигаданого району Лос-Анджелеса.

Нагадаємо, до шорт-листу премії увійшло шість письменників, серед яких, окрім П.Бітті, були: Дебора Леві “Гаряче молоко”, Грем Макрае Бурне “Його брудний план”, Отесса Мошфех “Ейлін”, Девід Шалай “Усе, чим є людина”, Мадлен Тіен “Не кажи, що у нас нічого немає”.

Переможець отримав приз у розмірі 50 тисяч фунтів стерлінгів. Інші фіналісти отримали чеки на 2,5 тис. фунтів та виконане вручну подарункове видання книги.

Вперше вручення нагороди відбулося в 1969 році. До 2013 року Букерівська премія присуджувалася авторові, що проживає в одній з країн Співдружності націй, Ірландії чи Зімбабве. Однак потім журі дозволило претендувати на неї письменникам з інших країн світу за твір, написаний англійською мовою і опублікованому в Сполученому Королівстві.

Рада в першому читанні схвалила заборону на ввезення із РФ антиукраїнських книг

Тиждень.ua, 20/10/2016 × 20:03

Верховна Рада в першому читанні підтримала Проект закону №5114 «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту». Рішення підтримали 250 нардепів.

Як повідомлялося, профільний комітет Ради схвалив обмеження на ввезення книг із Росії 5 жовтня.

Раніше віце-прем'єр-міністр із гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко пояснював, що ухвалення цього законопроекту дозволить захистити український книжковий ринок від російської пропаганди. За його словами, дозволи будуть отримувати лише книги походженням із країни-агресора, російськомовні книжки, видані в Україні, під процедуру не потраплятимуть.

Нагадаємо, урядовий законопроект №5114 передбачає дозвільний принцип для книг походженням із РФ. Під заборону потраплятиме продукція, яка містить антиукраїнський і антидержавний зміст та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Відповідно до законопроекту, в 10-денний термін громадська експертна рада повинна буде або надати дозвіл або обґрунтовано відмовити. Проект закону також передбачає вирішення проблеми «сірого» завезення книг через кордон із РФ. Після ухвалення, згідно закону, одній людині буде дозволено ввозити лише 10 примірників, тоді як сьогодні одна особа може завозити до 50 кг книг.

Як повідомлялося, Європарламент 21 жовтня розгляне в першому читанні проект резолюції щодо протидії пропаганді з боку Росії.

Нагадаємо, видання Die Zeit отримало електронне листування так званого міністерства інформації «ДНР», яке свідчить, що проросійські бойовики на Донбасі за наказом консультантів з Кремля ведуть пропагандистську кампанію проти Києва і Заходу.
StartПопередні [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 next pagesНаступніEnd

Актуальна інформація

Вітаємо шановних відвідувачів на сайті, який супроводжує науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (НБУ ім. Ярослава Мудрого). Наш відділ є науково-методичним та інформаційно-консультативним центром для публічних бібліотек України, а також співпрацює з бібліотеками різних типів і форм власності.

Пам'ятайте, що наповнення цього сайту - наша спільна робота. Якщо Ви маєте матеріали, що можуть зацікавити бібліотечну спільноту, або бажаєте підняти актуальну тему - чекаємо Ваших пропозицій на адресу method@nplu.org.

Шановні колеги! Якщо у вас змінилися реквізити (адреса, e-mail, URL, телефон тощо) надішліть повідомлення для відповідних коректив на сторінці сайту „Бібліотеки України”.


Вітаємо
For Librarians
Библиотекарю
ПошукГолосування
На вашу думку, якість роботи працівника насамперед залежить від:
 
кваліфікації та освіти
стажу роботи
креативності та творчості
особистісно-професійного розвитку
можливості кар’єрного зростання
Результати