Бібліотечному фахівцю

Бібліотечна справа - складова частина інформаційної, виховної, культурно-освітньої діяльності
Розділи сайту

Закрити 1. Офіційна інформація

Закрити 2. Бібліотеки України

Закрити 3. Національні бібліотеки

Закрити 4. Сторінка дослідника

Закрити 5. Методисти рекомендують

Закрити 6. Статистична аналітика

Закрити 7. Бібліотечна планета

Закрити 8. Бібліолоція

Закрити 9. Бібліографи презентують

Мастрід

Закрити Інновації/проекти

Закрити Бібліотечний простір

Закрити ЕСМаР

Закрити Лауреати конкурсу

Закрити Нагороди і звання

Нове на сайті
Інформація від майстра
Відвідувачі

   відвідувачі

   відвідувачів online


Page Rank Check
5. Методисти рекомендують - Формування інформаційних ресурсів

Формування інформаційних ресурсів – сучасний стан та перспективи розвитку

Державна політика в сфері формування інформаційних ресурсів та інформації спрямована на розв'язання стратегічних та оперативних задач соціального та економічного розвитку України. Її основними напрямками є забезпечення єдиної науково-технічної та промислової політики у сфері інформатизації, створення і розвиток державних і регіональних інформаційних систем та мереж та їх сумісності в єдиному інформаційному просторі України. Це має сприяти формуванню ринку інформаційних ресурсів, технологій, послуг, реалізації прав громадян на якісне та ефективне інформаційне забезпечення. Підтримка проектів та програм інформатизації, дозволяє залучити інвестиції та стимулює реалізацію процесів інформатизації.

Останнім часом стверджується погляд на бібліотеки як на органічну частину інформаційного середовища суспільства. До їх величезних інформаційних ресурсів додаються програмні засоби, машиночитані джерела інформації, а можливість підключення до міжнародних мереж збагачує їх ще й світовими інформаційними ресурсами. Все це дає шанс для бібліотеки перейти на новий рівень діяльності – виступити основним зберігачем інформаційних ресурсів, забезпечувати доступ до інформації, формувати навички роботи з різними джерелами інформації.

Наданий матеріал з фахових та періодичних видань, часописів близького зарубіжжя за останні шість років, он-лайн ресурсів присвячених даній темі, дозволить професіоналам з бібліотечної справи аналізувати та узагальнювати отриманий досвід, а також координувати роботу бібліотек в галузі формування інформаційної культури особистості. У випадку, коли стаття або видання є в електронному доступі, дано посилання на відповідний ресурс, інформація щодо умов отримання публікації або видання. В розділах бібліографічні описи статей розташовані в алфавітному порядку.

Формування інформаційних ресурсів – сучасний стан та перспективи розвитку | .docx, 203 kb


Дата створення: 04/02/2015 × 19:33
Дата оновлення: 31/03/2017 × 10:06
Категорія: 5. Методисти рекомендують
Сторінка переглянута 3377 разів

Роздрукувати статтю Роздрукувати статтю

Коментарі до цієї статті


Актуальна інформація

Вітаємо шановних відвідувачів на сайті, який супроводжує науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (НБУ ім. Ярослава Мудрого). Наш відділ є науково-методичним та інформаційно-консультативним центром для публічних бібліотек України, а також співпрацює з бібліотеками різних типів і форм власності.

Пам'ятайте, що наповнення цього сайту - наша спільна робота. Якщо Ви маєте матеріали, що можуть зацікавити бібліотечну спільноту, або бажаєте підняти актуальну тему - чекаємо Ваших пропозицій на адресу method@nplu.org.

Шановні колеги! Якщо у вас змінилися реквізити (адреса, e-mail, URL, телефон тощо) надішліть повідомлення для відповідних коректив на сторінці сайту „Бібліотеки України”.


Вітаємо
For Librarians
Библиотекарю
ПошукГолосування
Які фактори найбільше впливають на рівень мотивації високоефективної роботи?
 
матеріальні (заробітна плата, надбавки,доплати, премії тощо)
моральні (грамоти, відзнаки, подяки тощо)
психологічні (сприятливий психологічний клімат, стосунки з колегами тощо)
організаційні (умови праці, графік роботи, розширення сфери діяльності тощо)
Результати