Бібліотечному фахівцю

Каталогізація - сукупність процесів, що забезпечують створення і функціонування бібліотечних каталогів
Розділи сайту

Закрити 1. Офіційна інформація

Закрити 2. Бібліотеки України

Закрити 3. Національні бібліотеки

Закрити 4. Сторінка дослідника

Закрити 5. Методисти рекомендують

Закрити 6. Статистична аналітика

Закрити 7. Бібліотечна планета

Закрити 8. Бібліолоція

Закрити 9. Бібліографи презентують

Мастрід

Закрити Інновації/проекти

Закрити Бібліотечний простір

Закрити ЕСМаР

Закрити Лауреати конкурсу

Закрити Нагороди і звання

Нове на сайті

Виставлено:

[06.10.2017]

Бібліотечна планета, номер 3 за 2017 рік

[24.09.2017]

Статті з зарубіжних фахових періодичних видань 3 квартал, 2017 р.

[23.08.2017]

Тенденції розвитку публічних бібліотек зарубіжних країн

[21.06.2017]

Статті з зарубіжних фахових періодичних видань 2 квартал

[09.06.2017]

Бібліотечна планета, номер 2 за 2017 рік

[04.04.2017]

Сучасний літературний процес: Бібліотека. Книга. Читач

[28.03.2017]

Статті з зарубіжних фахових періодичних видань 1 квартал, 2017 р.

[14.03.2017]

Cписок нових надходжень до сектору організації професійної самоосвіти у I кварталі 2017 року

[13.03.2017]

Бібліотечна планета, номер 1 за 2017 рік

[08.02.2017]

Інформаційно-аналітичний бюлетень: СОЦІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В БІБЛІОТЕКАХ (Випуск 48)

[25.12.2016]

Бібліотечна планета, номер 4 за 2016 рік

[16.12.2016]

Статті з зарубіжних фахових періодичних видань 4 квартал, 2016 р.

[01.12.2016]

Інформаційно-аналітичний бюлетень: СОЦІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В БІБЛІОТЕКАХ (Випуск 47)

Інформація від майстра
Відвідувачі

   відвідувачі

   відвідувачів online


Page Rank Check
Новини

Вчені створили книгу-фільтр для очищення брудної води

webmaster, 20/09/2015 × 19:10

Дослідники з університету Карнегі-Меллон створили книгу-фільтр для очищення брудної води, кожна сторінка якої може відфільтрувати близько 100 л рідини. Ноу-хау стане незамінним засобом для майже 700 млн жителів нашої планети, які не мають прямого доступу до чистої питної води. Унікальна «питна» книга вже успішно пройшов лабораторні випробування і довела 100-відсоткову ефективність очищення рідини від небезпечних бактерій. Розробила книгу-фільтр дослідниця Тері Данкович, яка вважає забруднену воду глобальною проблемою людства.

Книга-фільтр складається з листів нанопапіру, що містить частинки міді і срібла. Для очищення води достатньо лише процідити її через сторінку книги, кожен примірник якої дозволить забезпечити однієї людини на 4 роки чистою питною водою.

Дослідниця планує найближчим часом збільшити тираж «питної» книги, яку зараз виготовляють вручну і поширити її серед населення країн, що розвиваються.

Розпочався відбір творів на конкурси Книга року BBC 2015 та Дитяча Книга року BBC 2015

Буквоїд, 15/09/2015 × 15:29

"Впродовж останніх десяти років ВВС Україна є чудовим майданчиком для дискусій про сучасну українську літературу. Оголошуючи старт одинадцятої премії, ми сподіваємося, що нове десятиліття цієї літературної премії ознаменується блискучими роботами в обох номінаціях", - сказала головний редактор ВВС Україна Ніна Кур´ята.

Як і щороку, починаючи з 2012-го, проводять у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

"ЄБРР вірить у суспільство, де підприємництво, індивідуальність і незалежність духу відіграють ключову роль, і все це починається з гарної дитячої книги", - сказала радниця з питань культури ЄБРР Світлана Пиркало.

До журі премії Книга року ВВС 2015 увійшли:

§ Віра Агеєва, професор, Національний університет Києво-Могилянська академія

§ Ольга Герасим´юк, журналістка

§ Світлана Пиркало, письменниця, радниця з питань культури ЄБРР

§ Марта Шокало, випусковий редактор ВВС Україна

§ Юрій Володарський, літературний критик

Переможець у кожній номінації отримає грошову премію у розмірі гривневого еквіваленту 1000 фунтів. Видавці книг-переможців в обох номінаціях отримають право використовувати логотип премії Книга року ВВС на наступних виданнях.

Видавці можуть подавати на розгляд журі до трьох книг у кожній категорії та до двох нових книг переможців попередніх конкурсів. Книги, подані на премію, мають бути художніми прозовими творами, написаними українською мовою, виданими упродовж останніх 12-и місяців на момент оголошення старту премії.

"Довгі списки" у кожній номінації визначає редакція ВВС Україна. "Короткі списки" та переможців визначає журі. Останній термін подання книг на премію - 1 жовтня 2015 року. Переможців оголосять у грудні 2015 року.

Переможці 2014 року: Софія Андрухович "Фелікс Австрія" (Книга року 2014) і Катя Штанко "Дракони, вперед!" (Дитяча книга року 2014).

Американський журнал Forbes склав традиційний рейтинг найбільш високооплачуваних письменників світу - 2015.

, 15/09/2015 × 13:34

Перше місце в рейтингу знову зайняв автор трилерів і детективів американець Джеймс Паттерсон, який за останні 12 місяців заробив $90 млн. Він відомий як автор серії книг про інспектора Алекса Кросса і детектива Майкла Беннета. Також він написав більше десяти романів під егідою "Жіночий клуб розслідувань вбивств".

На другому місці рейтингу - американець Ден Браун, який заробив за минулий рік $28 млн. Його остання книга "Інферно", головним героєм якої знову став професор Роберт Ленгдон, вийшла в 2013 році і була продана накладом понад 1,4 млн копій у США. За деякими даними, роман буде екранізований.

Третю сходинку посіла американська письменниця, автор детективних і любовних романів Нора Робертс. Її дохід склав $23 млн. На четвертому місці - ще один автор любовних романів, американка Даніела Стіл ($22 млн). Замикає п'ятірку лідерів американка Джанет Іванович ($20 млн).

У рейтингу Forbes одразу на шостому місці дебютувала 26-річна американка Вероніка Рот, чия книга "Дивергент" була екранізована в цьому році. Романи Рот в США були продані накладом більше семи млн копій за останній рік. Сукупний дохід письменниці, за підрахунками Forbes, склав $17 млн. "Дивергент" - перший з романів-антиутопій Рот. Письменниця стала наймолодшою фігуранткою цього рейтингу Forbes.

Крім неї в нинішньому списку найбільш високооплачуваних письменників дебютували автор бестселера "Зникла" Гілліан Флінн ($9 млн) і Джон Грін ($9 млн), фільм за романом якого "Винні зірки" став касовим хітом цього року.

У десятку найбільш високооплачуваних авторів також потрапили автор "Щоденника слабака", американець Джефф Кінні ($17 млн), "король жахів" Стівен Кінг ($17 млн), автор трилогії "Голодні ігри" Сьюзен Коллінз ($16 млн) і автор серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг ($14 млн).

Публічна бібліотека Нью-Йорку нагороджує віншує дітей церемонією на стадіоні Янкі за читання влітку

webmaster, 28/08/2015 × 22:23

Міські діти, які присвятили літо читанню, були вшановані церемонією на Стадіоні Янкерс від Публічної бібліотеки Нью-Йорка (NYPL).

Три читачі з NYPL Манхетену і четвертий від Бруклінської публічної бібліотеки були обрані в якості лауреатів не тільки за свою майстерність у читанні, а й за есе, яке було частиною конкурсу.

Тема 2015 року "Кожен герой має свою історію". Протягом усього літа, NYPL філії в Бронксі, Манхеттені і Стейтен-Айленді пропонували широкий спектр заходів та семінарів, заохочуючи читачів різного віку до створення історій, поширення досвіду та пошуку натхнення в супергероях у своєму житті принаймні протягом 20 хвилин на день.

http://www.nydailynews.com/new-york/ny-public-library-honors-young-readers-yankee-stadium-article-1.2340497

Виходить друком книжка про нелегке життя диктаторів

НСПУ, 14/08/2015 × 14:17

"Вакансія для диктатора" - таку назву має книжкова новинка, яку підготували до Дня Незалежності України львівське видавництво "Кальварія" і національний проект "Книжкова Біржа".

Письменник Сергій Батурин у своїй книзі намагатиметься з'ясувати, чи легко втрачати владу, наскільки вона взагалі змінює людину, на які вчинки провокує.

"Диктаторами, як на мене, стають люди з особливим складом розуму й характеру. Зазвичай публіці диктатори цікаві в періоди найбільшої могутності, - говорить Сергій Батурин, - Мені як письменнику значно цікавіший момент, коли крісло гойдається під зверхником, безмежна влада на очах вислизає з рук, а вчорашні покровителі роблять ставку на іншого. Як тоді поведеться вчорашній правитель, як вчинять його, здавалося би, вірні споборники й побратими, його близькі й навіть рідні? І на що готовий піти він сам для збереження влади, що часто-густо дорівнює збереженню життя? Чи направду в цей момент в диктатора виявиться аж такий масштаб особистості, який видавався ще недавно йому самому й ввижався його підлеглим?"

Сергі́й Бату́рин - український письменник, лауреат "Коронації слова". Закінчив філологічний факультет Київського державного педагогічного інституту ім. О. М. Горького 1981 р.

«Гранослов» знову приймає літературні твори на конкурс

НСПУ, 14/08/2015 × 12:54

Після 7-річної перерви відновив роботу Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів «Гранослов». Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України та видавництво «Самміт-книга» приймають роботи на конкурс до 1 жовтня 2015 року.

Участь у зазначеному конкурсі дає змогу молодим авторам–переможцям коштом спонсорів та партнерів конкурсу, а також за підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту України, видати свої твори окремими книжками – чотирьом переможцям, а дипломантам – у зведеному альманасі.

«Гранослав» є найстаршим в Україні літературним конкурсом для молодих літераторів (започатковано 1991 року). За роки існування конкурсу в ньому взяло участь близько двох тисяч молодих літераторів, серед яких майже всі відомі письменники покоління «дев’яностників». Його переможцями свого часу були такі відомі нині письменники, як Сергій Жадан, Роман Скиба (перший лауреат), а з молодшого покоління – Ірена Карпа.

Серед завдань конкурсу – сприяння національно-культурному відродженню України, популяризація української мови та творів українських авторів, поліпшення роботи з творчою молоддю, підтримка молодих талановитих українських поетів, прозаїків, драматургів та видання їхніх перших книжок.

Києвом курсуватиме «книжкобус»

БараБука, 13/08/2015 × 13:11

Невдовзі в Києві стартує особливий автобусний маршрут – один із автобусів повністю переобладнано під мобільну бібліотеку. Книжкобус – так зветься мобільний хаб, який подорожуватиме Україною з метою популяризації книгочитання, – пересувається містом із однієї точки до іншої, перевозячи з собою книжки та інтерактивне обладнання. Втілила в життя довгожданий проект автобуса-бібліотеки «Фундація Дарини Жолдак», автобус для проекту надано «Київпастрансом». Про це БараБуці розповіли організатори.

Планується, що Книжкобус курсуватиме школами, парками й фестивалями Києва. Під час стоянки з Книжкобусу виноситься «зупинка» – стенд із електронною бібліотекою. Також обіцяють різні активності навколо Книжкобуса, зокрема інтерактивні лекції, читання, поетичні вечори, презентації книжок, зустрічі з авторами, серії прослуховування аудіокнижок, скайп-презентації з авторами, вечірні кіноперегляди в парках, майстер-класи тощо. Всередині Книжкобуса під час зупинок у парках та біля шкіл тричі на день проводитимуть 40-хвилинний урок, на якому дітям розповідатимуть, як, де і які варто читати книжки.

Окрема складова Книжкобуса – інтернет-освіта дітей і пропаганда читання в тому числі й електронних видань. Отак, на ґаджетах буде доступ до електронних книжок, підручників та сайтів про літературу. В ігровій формі дітям пояснюватимуть, де і як можна придбати, безплатно завантажити або прочитати онлайн-книжку, знайти цікавинки про літературу.

Разом із Книжкобусом Україною подорожуватиме виставка 50 плакатів від «Pictoric», яка гостюватиме у школах та бібліотеках, до яких приїжджатиме Книжкобус.

Всередині Книжкобуса обладнають місце для фотосесій на книжкову тематику. Наприклад, крісло та сортувальний капелюх із серії книжок Дж. Ролінґ «Гаррі Поттер», – обіцяють організатори.

Україна склала «чорний список» заборонених до ввезення російських книг

«Преса України», 11/08/2015 × 10:17

Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну 38 книг російських авторів, з метою запобігання застосування проти українців методів інформаційної війни і дезінформації, поширенню ідеології людиноненависництва, фашизму, ксенофобії і сепаратизму. Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо, новину передає «Преса України».

Згідно з повідомленням, у перелік забороненої в Україні літератури увійшли твори різних жанрів: від наукової фантастики і політичної публіцистики до історичних праць та збірників статей журналістів.

Наразі список налічує 38 назв видань таких одіозних персонажів, відомих українофобів, як Е.Лимонов, С. Доренко, сповідувача праворадикальних, екстремістських, імперських ідей О. Дугіна, штатного автора «російського імперського руху» С.Родіна та інш. Назви їхніх опусів уже говорять самі за себе: «Вперед в СССР», «Сверхчеловек говорит по-русски», «Независимая Украина: крах проекта», «Киев капут», «Поле боя – Украина. Сломанный трезубец». Зазначається, що зважаючи на потужність російської пропаганди, направленої проти України і українців, перелік українофобських книг може поповнюватись новими назвами.

За романом “Червоний” Андрія Кокотюхи знімуть фільм

Zaxid.net, 06/08/2015 × 16:08

На початку 2016 року почнеться підготовчий процес до зйомок повнометражного українського фільму, що стане екранізацією роману Андрія Кокотюхи «Червоний». Режисером проекту буде Ахтем Сеїтаблаєв («Хайтарма»), повідомляє «Телекритика». Крім зйомок повнометражної стрічки передбачено виробництво також телевізійного формату.

Продюсер екранізації «Червоного» – Володимир Філіппов. За його словами, у фільмі, як і в романі, мова йтиме про Норильське повстання у радянських таборах ГУЛАГу 1953 року. «Тут взаємодіють Герой Радянського Союзу, колишній льотчик-винищувач, а другий – герой УПА. І того, й іншого заслали в табори за їхні погляди – обидва мріяли і боролися за незалежність України. Суть в тому, що українці завжди мріяли про незалежність, але в досягненні цієї мети вдавалися до радикальних методів», – розказав продюсер.

За словами письменника Андрія Кокотюхи, рівень більшості сценаристів зараз не високий. «А в українській сучасній літературі якраз з’явилося чимало хороших творів, які хочеться і можна екранізувати», – сказав у свою чергу Анатолій Матешко.

Ліна Костенко дописує новий роман

ВК, 31/07/2015 × 13:35

У новому романі української письменниці Ліни Костенко йтиметься про деградацію Російської імперії. Про нову книжку розповіла спеціально для "Дня" донька Ліни Василівни, письменниця і професор Римського університету "Ла Сап’єнца" Оксана Пахльовська. Згідно з коротким описом, прозовий твір розповідатиме про долю українців у Російській імперії, який охопить історичний період кінця XVIII – XIX століття. Не буду повністю розкривати секретів. Це прозова річ на межі художньої літератури та історії, яка показує еволюцію та деградацію Російської імперії через перехрестя українських доль — стертих, знищених, перетасованих. Історія, де є Україна, Росія, Польща та Франція. Це XIX століття, починаючи від Катериненської доби і закінчуючи крахом імперії, — пояснила Пахльовська. За її словами, "абсолютно ніхто не чекає цієї книги, але вона вже є".

Одеська міжнародна книжкова виставка-ярмарок “Зелена хвиля”

Букмоль, 31/07/2015 × 13:32

6-9 серпня в Одесі (на вул. Дерибасівській) проходитиме XIX Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зелена хвиля» – знаковий книжковий форум України, подія року для всієї книжкової спільноти. На чотири літні дні в Одесу з’їжджаються представники книжкового світу, налагоджуються зв’язки між учасниками книжкового процесу – видавцями, книгопродавцями і читачами. На відвідувачів фестивалю очікують презентації книжкових новинок та зустрічі з авторами; творчі зустрічі з діячами культури; автограф-сесії та майстер-класи відомих літераторів; книжкові конкурси; кінозал; читацькі конкурси, акції, розіграші призів і, звісно, широкий асортимент книжкової продукції – художня, навчальна, науково-популярна, спеціальна, технічна, дитяча література, а також періодичні видання та друкована графіка. Паралельно з «Зеленою хвилею» відбуватиметься і III Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури – єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений дитячій літературі та творчості, організований громадською організацією «Агентство регіонального розвитку».

Корнійчуковський фестиваль проводиться для того, щоб розвивати у підростаючого покоління любов до читання й творчості, художній і естетичний смак, виявляти нові літературні таланти, в тому числі і серед юних авторів.

Програма фестивалю об’єднує читачів різного віку і всіх, хто причетний до книги: письменників, видавців, художників, редакторів, бібліотекарів, педагогів, критиків і журналістів.

Спілка письменників хоче, аби програму «Українська книга» удосконалили

ZIK, 29/07/2015 × 12:32

До бюджетної програми «Українська книга» не повинні потрапляти маловідомі чи малоцікаві письменники. А критерії відбору книжкової продукції мають бути удосконалені. Не може надаватися перевага окремим «обраним» видавництвам.

Про це йдеться у відкритому листі віце-прем’єр-міністру, міністру культури України В’ячеславу Кириленку від секретаріату Національної спілки письменників України. Його на своїй сторінці у Facebook опублікував голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський (Режим доступу: https://www.facebook.com/oksent/posts/10207249260177873?fref=nf ).

Кабмін створив комісію з патріотичного виховання

Gazeta.ua, 29/07/2015 × 12:08

Кабінет міністрів України схвалив створення комісії з питань національно-патріотичного виховання. Це передбачено постановою Кабміну №524, оприлюдненою на сайті уряду.

Згідно з документом, очолить комісію міністр культури В'ячеслав Кириленко. Крім того, до неї увійдуть заступники керівників 15 відомств, у тому числі силових, а також представники підприємств, установ та організацій, голова Ради козацьких отаманів України, голова громадської організації "Молодіжний клуб Джура", голова громадської організації "Ресурсний центр патріотичного виховання "Перемога".

У постанові зазначається, що основними завданнями комісії буде координація дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання, визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади із зазначених питань, а також удосконалення нормативно-правової бази з питань національно-патріотичного виховання.

BOtaN: бібліотека на мільйон, або як заробляти на читанні.

webmaster, 09/07/2015 × 22:23

Реалізація ідеї створення місця, де можна почитати улюблені книжки, а заодно і відпочити в тиші. Тут, лежачи у гамаці можна прочитати книги про підприємництво, саморозвиток, стиль життя, а також художню літературу. В пріоритеті— книги про бізнес і лайфстайл, біографії компаній та людей, книги про реальні події, науково-популярні праці і т.д. Вартість 30 грн/год. або 1400 грн на місяць Адреса: Київ, Воздвиженка, 9-19Forbes  вирішив дізнатися, скільки коштує створити сучасну бібліотеку і як монетизувати цей сміливий задум. . http://ain.ua/2015/05/27/582496

1-й Міжнародний літературний фестиваль в Одесі (МЛО)

webmaster, 09/07/2015 × 22:22

1-й Міжнародний літературний фестиваль в Одесі (МЛО) пройде 1-4 жовтня 2015 року. Основні заходи відбуватимуться в Одеському Літературному музеї. Організатори фестивалю ставлять за мету підкреслити культурний вплив Одеси і полікультурність цього міста та сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу. Це відображено в програмі фестивалю, що приділяє увагу не тільки східно-європейським темам і регіону Чорного моря в цілому, але буде по-справжньому міжнародною. Пише Cultprostir.

іністерство оборони заснувало щорічну премію імені Богдана Хмельницького

webmaster, 09/07/2015 × 22:22

Міністерство оборони заснувало щорічну премію імені Богдана Хмельницького у розмірі 10 тис. грн за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва, а також у публіцистиці та журналістиці. Про це пише Newsru.ua з повідомленням на сайт Міноборони.

Опублікували секретні мемуари Маргарет Тетчер

ВСЛ, 01/07/2015 × 15:01

У Британії опублікували мемуари екс-прем’єр-міністра країни Маргарет Тетчер, яка 11 років очолювала британський уряд.

У книзі подано не лише факти із життя Тетчер, але й її коментарі з приводу найрізноманітніших подій та ситуацій. Так, наприклад, вона пише про катастрофу британського вертольота та інші події Фолклендської війни (1982 рік). Але варто зауважити, що навіть новина про загибель 300 моряків з Аргентини, які потонули разом зі своїм крейсером, у перекладі «залізної леді» не вирізняється особливою емоційністю.

Раніше мемуари Тетчер були засекречені. Але після того, як нащадки політика дали дозвіл на їх публікацію, книга вийшла друком.

Президентська премія «Українська книжка року»: переможці-2015

Українська правда. Життя, 26/06/2015 × 12:47

В Україні вручили щорічну премію президента “Українська книжка року”.

Звання книжки року у номінації “За видатні досягнення у галузі художньої літератури” дісталося трилогії Левка Різника “Самотність пророка, або Добрий Ангел Івана Франка: Роман-есей”, “Поет і владика: Роман-есей”, “Доктор і Професор, або На шляху поступу: Роман-есей”.

У номінації “За вагомий внесок у розвиток українознавства”, премію отримало видання “Вулицями старого Києва” Ольги Друг.

У номінації “За сприяння у вихованні підростаючого покоління”, нагорода дісталася Андрію Топачевському за книгу “З Божого саду. Рослини і тварини у Святому письмі”.

Паперові книги житимуть – дослідники

ВСЛ, 25/06/2015 × 10:20

Свіжі американські та британські дослідження довели, що друкована книга не лише залишається популярною, але й збільшується кількість читачів, зацікавлених саме у паперових виданнях, а не електронних аналогах.

Американська асоціація книготорговців опублікувала інформацію про збільшення кількості книжкових магазинів, а також про збільшення учасників книжкових виставок та фестивалів, як-от BookExpo America та Книжкова виставка на Мангеттені. Також статистика показує, що все більшим попитом користується купівля друкованих книг в інтернет-магазинах.

Про зростання попиту на паперові книги говорять і британські аналітики. У матеріалах «CEO Moleskin» йдеться про те, що електронні видання сьогодні є чимось буденним, тому люди все частіше повертаються до традиційної паперової книги. Вона для них є можливістю зайнятися чимось відмінним від щоденних справ та відпочити.

Психологи та неврологи, спираючись на низку досліджень, переконані, що читання друкованої книги більш корисне, а зміст краще запам`ятовується.

Бібліотека на дитячому майданчику у Голосієві.

Голосіївська РДА, 19/06/2015 × 15:49

У червні бібліотека ім.Наталі Забіли для дітей (ЦБС Голосіївського району, м.Київ) відкрила літній сезон з навчально-розвиваючою програмою «Малюк в бібліотеці» в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Бібліотека на дитячому майданчику». Бібліотекарі залучають дітей до читання, проводять літературні вікторини, ігри-загадки, знайомлять з цікавими виданнями та запрошують до куточка творчого дозвілля в бібліотеку. Фото за адресою: http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3297/news/1434556001.html .
StartПопередні [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 next pagesНаступніEnd

Актуальна інформація

Вітаємо шановних відвідувачів на сайті, який супроводжує науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (НБУ ім. Ярослава Мудрого). Наш відділ є науково-методичним та інформаційно-консультативним центром для публічних бібліотек України, а також співпрацює з бібліотеками різних типів і форм власності.

Пам'ятайте, що наповнення цього сайту - наша спільна робота. Якщо Ви маєте матеріали, що можуть зацікавити бібліотечну спільноту, або бажаєте підняти актуальну тему - чекаємо Ваших пропозицій на адресу method@nplu.org.

Шановні колеги! Якщо у вас змінилися реквізити (адреса, e-mail, URL, телефон тощо) надішліть повідомлення для відповідних коректив на сторінці сайту „Бібліотеки України”.


Вітаємо
For Librarians
Библиотекарю
ПошукГолосування
Які фактори найбільше впливають на рівень мотивації високоефективної роботи?
 
матеріальні (заробітна плата, надбавки,доплати, премії тощо)
моральні (грамоти, відзнаки, подяки тощо)
психологічні (сприятливий психологічний клімат, стосунки з колегами тощо)
організаційні (умови праці, графік роботи, розширення сфери діяльності тощо)
Результати