Бібліотечному фахівцю

Каталогізація - сукупність процесів, що забезпечують створення і функціонування бібліотечних каталогів
Розділи сайту

Закрити 1. Офіційна інформація

Закрити 2. Бібліотеки України

Закрити 3. Національні бібліотеки

Закрити 4. Сторінка дослідника

Закрити 5. Методисти рекомендують

Закрити 6. Статистична аналітика

Закрити 7. Бібліотечна планета

Закрити 8. Бібліолоція

Закрити 9. Бібліографи презентують

Мастрід

Закрити Інновації/проекти

Закрити Бібліотечний простір

Закрити ЕСМаР

Закрити Лауреати конкурсу

Закрити Нагороди і звання

Нове на сайті
Інформація від майстра
Відвідувачі

   відвідувачі

   відвідувачів online


Page Rank Check
Новини

Американський портал опублікував 100 тисяч матеріалів з історії мистецтва

, 21/07/2016 × 10:30

Дослідницький портал Гетті в Лос - Анжелесі опублікував понад 100 тисяч книг, журналів та інших матеріалів з історії мистецтва, архітектури та суміжних дисциплін.

Цифрові копії не тільки доступні для скачування і вивчення абсолютно безкоштовно, але підтримують ще й текстовий пошук. На початку роботи порталу в 2012 році його базу поповнювали вісім інститутів-партнерів, тепер же їх більше двадцяти. Повідомляє Archi. Серед нових учасників проекту: музей Гуггенхайма Нью-Йорка, Інститут мистецтв Чикаго, бібліотеки Інституту Варбурга, герцога Августа у Вольфенбюттеле й Інституту Макса Планка у Римі. Відбуваються переговори з бібліотеками Індії, Ірану і Японії.

Портал працює як пошуковик великих бібліотек, переадресовуючи користувача за цифровою версією в ту , або іншу систему зберігання. Сайт використовує нові технології, що полегшує роботу користувачів з матеріалом. Тепер кожна книга має свій URL, що дозволяє легко ділитися посиланнями. Додано пошукові фільтри; стали помітнішими нові матеріали, сайтом тепер зручніше користуватися з телефону і планшета.

Ювілейний книжковий ярмарок «Зеленая волна» в Одесі

Друг читача, 20/07/2016 × 13:26

З 4 по 7 серпня в Одесі триватиме XX Міжнародний книжковий ярмарок «Зеленая волна». Центр міста в ці дні перетвориться на святковий, карнавальний книжковий простір, у великий читальний зал, в територію азартного полювання за рідкісними книгами й автографами.

Простір «Зеленой волны» постійно розширюється. У нинішньому році це вулиця Дерибасівська, Міський сад, Одеський літературний музей, Зелений театр, магазини «БУК» і «ГіпоКампус», «Львівська майстерня шоколаду» та інші майданчики. Весь простір поділено на зони - книжковий маркет, сцена, глядацький зал і кінозал під відкритим небом, арт-простір, майданчики творчих зустрічей і диспутів, територія дитячих свят Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури.

У ювілейній програмі «Зеленой волны»:

Презентації книжкових новинок і автограф-сесії

Творчі зустрічі

Літературні читання

Диспути

Інтерактивні лекції

Вистави, перформанси

Кінопокази

XIII книжковий конкурс «Одеса на книжкових сторінках»

XII конкурс «Мистецтво книги»

V Благодійна акція «Книги в дар» (збір книг для дитячих будинків)

Концертна програма.

Одне з нововведень 2015 року - Книжкова ніч на Дерибасівській буде проходити і в цьому році. На одну ніч центральна вулиця міста перетвориться на романтичний нічний книжковий маркет; глядачів чекає театралізована програма, літературні марафони, виступи музикантів.

З 2012 року в рамках «Зеленой волны» проходить заключний, найяскравіший етап Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури. Цей єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений дитячій літературі та творчості, проводиться в Одесі протягом року, а в серпні вливається в програму «Зеленой волны».

XX Одеський міжнародний книжковий ярмарок «Зеленая волна» проходить за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації по культурному і туристичному обміну Ради Європи (АСТЕ) та Одеського Дипломатичного клубу.

Видавничі проекти «Читомо» та «Казкарка» об’єднуються для популяризації дитячої літератури

ПРО, 19/07/2016 × 11:28

Культурно-видавничий проект «Читомо» та блог про сучасну дитячу літературу «Казкарка» оголошують про об’єднання. Повідомили засновники «Читомо». «Казкарка» як проект зі своїм баченням та власною редполітикою відтепер публікуватиме свої матеріали на спільній із «Читомо» платформі. Це дасть змогу не тільки об’єднати аудиторії двох сайтів, але й більш ефективно працювати для популяризації якісної дитячої літератури та готувати ще більше актуальних та унікальних публікацій у культурно-видавничій сфері.

Блог «Казкарка» засновано в листопаді 2011 року. Це приватна ініціатива редактора й критика Валентини Вздульської та письменниці й дослідниці дитячої літератури Оксани Лущевської. Блог пише для читачів, батьків, учителів, психологів, дослідників, бібліотекарів, видавців про сучасну, актуальну й непересічну літературу для дітей, а також про цікаві студії у сфері теорії та критики дитячої літератури.

Культурно-видавничий проект «Читомо» заснований у 2009 році журналістками та редакторками Оксаною Хмельовською та Іриною Батуревич. Проект створений із метою популяризації мистецтва книговидання і культури читання, в останні роки розширив свою тематику до спеціалізованих публікацій, зокрема й аналітики книжкового ринку, оглядів іноземного досвіду. Сьогодні «Читомо» – найбільший і найпопулярніший книжковий медіапроект в Україні.

Форум Видавців розпочав літературний конкурс для пенсіонерів

Друг читача, 19/07/2016 × 09:37

Громадська організація «Форум видавців» запрошує пенсіонерів до участі у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання».

Учасникам Конкурсу необхідно написати історію про особливу для них книгу чи свою домашню бібліотеку. Обсяг тексту: до 3600 знаків.

Вимоги до учасників: вік 55+, можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 16 по 18 вересня 2016 р. Текст необхідно надіслати до 19 серпня 2016 на електронну пошту 3vik@bookforum.com.ua (у темі листа зазначити Конкурс «Моя книжкова полиця») або листом на поштову адресу: Форум видавців, вул. Шота Руставелі 7, оф. 218, м. Львів, 79005. Обов’язково потрібно вказати: ім’я, прізвище, номер телефону, вік, поштову адресу.

Журі Конкурсу обере трьох переможців, які отримають запрошення на 23 Національний книжковий «Форум видавців у Львові». Оголошення переможців відбудеться 16 вересня 2016 року під час гала-концерту за участі відомих українських виконавців.

Переможці Конкурсу також отримають безоплатні подарунки (комплекти книжок) на книжковому ярмарку у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Інформація про переможців Конкурсу буде оприлюднена на сайті bookforum.ua та у партнерських ЗМІ.

Проїзд та проживання переможців Конкурсу забезпечують організатори.

Пост, що хвилює бібліотечну душу…

, 15/07/2016 × 09:07

Когда-то на нашем поселке была шикарная библиотека. О, это был наш Рай, наша Святыня, наша земля обетованная. В библиотеку посельчане шли намарафетившись, приодевшись, во всем лучшем. Библиотекарь Надежда, сама по себе красавица, коса до пояса, с уникальным чувством юмора и одесским говорком, была самым важным человеком поселка. К ней шли за советом, пожаловаться, спросить, узнать, рассказать секреты. Читати далі: http://www.e-reading.club/chapter.php/1034680/52/Stepova_-_Vse_budet_Ukraina.html P.S.Дякуємо зав. НМВ Львівської ОУНБ!

Друга міська медіатека у Львові

ZAXID.NET, 14/07/2016 × 10:17

Незабаром у Львові з’явиться друга медіатека. Для цього Централізована бібліотечна система для дорослих міста Львова проводить ремонт у приміщенні на проспекті Червоної Калини, 58. Повідомив ZAXID.NET.

За радянських часів тут був кінотеатр імені Чкалова, потім – розважально-танцювальний клуб. Тепер це приміщення слугуватиме для місцевих мешканців медіатекою.

На разі, у планах міста поступове перетворення бібліотек на медіа теки, що стануть своєрідним інтегративним простором для різних активностей і видів мистецтв.

Анджей Сапковський здобув Всесвітню премію фентезі

Друг читача, 12/07/2016 × 10:30

Автор серії романів «Відьмак» фантаст Анджей Сапковський здобув Всесвітню премію фентезі (англ. World Fantasy Award) за особливі заслуги перед жанром. Про це повідомляє Gildia.pl.

Письменника нагороджуватимуть на Всесвітній конвенції фентезі в Огайо 27-30 жовтня.

Спеціальну нагороду в номінації Lifetime Achievement Award щорічно присуджують авторові, який виконав величезну роботу для жанру, і чия творчість справила вплив на світову фентезі-літературу. Окрім Сапковського цю нагороду одержав укладач антологій Девід Гартвелл. Анджей Сапковський став першим поляком, який здобув цю престижну премію, що поставила його на один щабель із Філіпом К. Діком, Андре Нортон і Меріон Зіммер Бредлі.

Всесвітня премія фентезі — щорічна міжнародна премія, заснована в 1975 році. Вважається однією з найпрестижніших премій у галузі фантастики й фентезі. Переможцям вручають статуетку у вигляді бюста Говарда Філіпса Лавкрафта.

Названо лауреата премії імені Нечерди-2016

ЛітАкцент, 06/07/2016 × 13:41

Лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди, заснованої Лігою українських меценатів та редколегією журналу «Київ», стала поетеса Власта Власенко (Богдана Михайлівна Ковалюк) із міста Надвірна Івано-Франківської області.

Премію присуджено їй за поетичну добірку, опубліковану в газеті «Слово Просвіти».

Премію ім. Б. Нечерди присуджують переважно молодим поетам за сміливі пошуки нової поетичної мови й сміливі творчі експерименти. Серед лауреатів попередніх літ – Анатолій Кичинський, Василь Слапчук, Теодозія Зарівна, Валентина Давиденко, Іван Андрусяк, Павло Щириця та інші.

Кабмін присудив премії імені Лесі Українки за твори для дітей і юнацтва

УНН, 30/06/2016 × 16:03

Уряд прийняв постанову від 24 червня 2016 р. №390 щодо присудження урядової премії імені Лесі Українки за 2015 рік.

Лауреатом премії у номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” став письменник і журналіст із Донеччини Павло Кущ за книгу “АБВ, або Операція “Ставкозавр”.

У номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” премію присуджено художнику-графіку, ілюстратору, дизайнеру Івану Кравцю за художнє оформлення книги Джеймса Баррі “Пітер Пен”.

Премію імені Лесі Українки у номінації “Театральні вистави для дітей та юнацтва” присуджено творчому колективу Київського національного академічного театру оперети у складі режисера-постановника Миколи Бутковського, художника-постановника та художника з костюмів Ірини Давиденко за виставу “Кицькин дім”.

У номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва” лауреатом премії став творчий колектив ДП “Українська кіностудія анімаційних фільмів” у складі автора сценарію Наталії Гузєєвої, режисера Мануки Депояна та художника Валентини Серцової за анімаційний дитячий фільм “Халабудка”.

Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована 2007 року. Вона присуджується щороку до дня народження Лесі Українки в чотирьох номінаціях у розмірі 10 тис. гривень кожна.

"Коронація слова-2016" оголосила імена переможців

, 21/06/2016 × 11:29

У Київському театрі оперети відбулась 16-та урочиста церемонія нагородження Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Під час церемонії 49 лауреатів отримали свою нагороду в номінаціях "Романи", "Кіносценарії", "П'єси", "Пісенна лірика", "Дитяча номінація". Це були як нагороди в традиційних номінаціях, так і спеціальні відзнаки окремим авторам від видавництв, літературних клубів, університетів, Спілки письменників України та окремих представників культури, бізнесу, державних установ.

Отож, першу премію в номінації "Романи" отримала Тетяна Пахомова зі Львівської області (місто Радехів) за свій твір "Я, ти і наш мальований і немальований Бог". Перше місце в номінації "Кіносценарії" цьогоріч вирішено не присуджувати, а ось почесне друге місце отримав Михайло Шворак із Тернопільської області за твір "Бурхливі води". Перше місце в номінації "П'єси" виборов твір "Різдво" Оксани Драчковської з Чернівців, а в номінації "Пісенна лірика" перше місце отримала киянка Оксана Самара за твір "Невидиме".

Окрему категорію нагород склали рукописи, що здобули перемогу в дитячих номінаціях "Прозові твори для дітей", "Кіносценарії для дітей", "П'єси для дітей", "Пісенна лірика для дітей" та "Віршовані твори для дітей".

Ознайомитися зі всіма переможцями Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" 2016 року можна за адресою: http://koronatsiya.com/peremozhci-koronaciya-slova-2016/

Унікальну книжку знайшли на Херсонщині

kherson.net.ua., 17/06/2016 × 13:12

Оргaнізaція "Фонд зaхіcту пaм'яток іcторії і культури" заявила, що отримала у користування давню книгу 1864 року "Українські приказки, прислів'я і таке інше" з рук приватного коллекціонера з Херсонщини. Автор книги Матвій Номис - український етнограф, фольклорист, письменник і педагог, укладач і видавець одного з найповніших і найавторитетніших зібрань-антології українського усного фольклору малих жанрів.

Видання являє собою велику історичну, культурну та наукову цінність. Книгa колекційна і дуже рідкісна. На сьогодні збереглося не більше кількох примірників того часу.

"Орфографія староукраїнської мови має дуже зацікавити лінгвістів", - написав на своїй сторінці у Facebook керівник "Фонду зaхіcту пaм'яток іcторії і культури" Олексій Карпенко.

Зараз фонд готує видання, яке буде точною копією оригіналу. Ці примірники перейдуть у власність бібліотек , музеїв, наукових інститутів.

ICTV та Брати Капранови запустили літературний проект до 25-річчя Незалежності

ictv.ua, 17/06/2016 × 10:00

Телеканал ICTV спільно з видавництвом братів Капранових запускають до 25-річчя Незалежності України проект «Я like Україну», який передбачає видання унікальної книги з оповіданнями 25 провідних українських письменників. Усі ці твори — окремі історії про любов до України.

«Для нас важливо весь час відкривати Україну. Ми завжди намагаємося у наших програмах, у наших новинах показувати щось добре, показувати маленькі і великі перемоги України. Без сумніву, література — це одна з таких перемог», — зазначає директор-президент телеканалу ICTV Олександр Богуцький.

Артем Чех напише «свіжак» із передової, Сергій Жадан буде, як завжди, поетичним і непередбачуваним, Юрій Винничук — прискіпливим, Андрій Курков — інтригуючим, Андрій Кокотюха — прямим і щирим… 25 сучасних письменників для цього унікального видання напишуть 25 оповідань про свою Україну. Книга стане своєрідною хрестоматією сучасників, кожен із яких творить у своєму стилі і для свого читача.

«Ми з дитинства звикли, що патріотизм — це щось офіційне. Але останні роки дали нам зрозуміти, що любов до України — це не абстрактна річ. До „неофіційної“ збірки увійшли не тільки оповідання зірок української літератури, але й твори тих, хто довів цю любов на війні за Донбас — Артема Чеха та Геннадія Молчанова, а також загиблого у боях за Донецький аеропорт письменника Андрія Миронюка», — каже письменник і видавець Віталій Капранов.

Учасниками проекту стануть також Ірен Роздобудько, Сашко Лірник, Антон Санченко, Лариса Денисенко, Вікторія Гранецька, Маркіян Камиш, Анатолій Дністровий, Євген Положій та інші. На підтримку проекту «Я like Україну» програма «Факти» запускає щотижневу літературну рубрику про відомих українських письменників незалежної України. Серія стартувала із сюжету про Братів Капранових — авторів проекту. У кожному наступному сюжеті розповідь про постать одного із письменників, його творчість, українську літературу, книжкову справу в Україні.

Юрій Андрухович удостоєний медалі Гете 2016

Goethe-Institut в Україні, 16/06/2016 × 11:27

За інформацією Goethe-Institut в Україні, письменник Юрій Андрухович удостоєний німецької медалі Гете 2016 року за свої заслуги. Він отримує нагороду разом з африканським фотографом Акінбоде Акінбії та грузинським директором музею Давидом Лордкіпанідзе.

Кожного року Goethe-Institut вручає офіційну відзнаку Федеративної Республіки Німеччина, вшановуючи цим особистостей, які проявили особливі заслуги у справі популяризації німецької мови та міжнародного культурного обміну.

Цьогорічне нагородження проходить в руслі провідної теми «Міграція культур – культури міграції». Юрій Андрухович перекладає німецьких поетів на українську мову, таким чином прокладаючи для місцевого читача новий шлях до німецьких класиків. Своєю власною письменницькою діяльністю він знайомить німецьку публіку з літературними теренами своєї Батьківщини. Центральними темами в його літературі постійно виступають процеси переміщення і міграції Європою.

Юрій Адрухович отримає медаль Гете разом з Акінбоде Акінбії та Давидом Лордкіпанідзе 28 серпня у німецькому місті Веймар.

Вийшла книжка "забороненого письменника" Олеся Ульяненка

Gazeta.ua, 15/06/2016 × 13:08

Нещодавно побачила світ збірка оповідань покійного письменника Олеся Ульяненка "Яйця динозавра".

"Це дуже цікава історія для людей, щоб простежити, як змінювався стиль і теми у творчості письменника", - зауважує Мирослав Слабошпицький, режисер, друг Олеся Ульяненка.

До збірки увійшло 20 оповідань, написаних у період з 1986 року і до дня його смерті.

"Треба ходити до бібліотек, десь до архівів, аби дізнатися, що таке оповідання є. Олесь Ульяненко дійсно їх роздавав просто, губив. Він не мав де їх зберігати. У нього вдома майже не було рукописів. Я просила людей пошукати", - розповідає Євгенія Чуприна, літературний агент письменника в ефірі телепрограми "Книги.UA".

Як відомо, Олесь Ульяненко - перший "заборонений письменник" у незалежній Україні.

Зараз іде розмова про те, щоб зняти документальну стрічку про життя та творчість митця.

2012 року засновано Міжнародну літературну премію на його честь президентом Спілки письменників міжнаціональної згоди ФРН Володимиром Сергієнком.

З’явилась нова премія за розвиток єврейської культури в Україні

jewishnews, 13/06/2016 × 09:45

Асоціація єврейських організацій і громад України (Ваад) і Центр досліджень східноєвропейського єврейства заснували премію «За внесок у збереження і розвиток єврейської культури в Україні», повідомляє сайт jewishnews.

Нагороду присуджуватимуть на конкурсній основі літераторам, науковцям, кінематографістам, театральним діячам, представникам організацій, установ культури, бібліотекарям, журналістам і публіцистам за внесок у збереження, розвиток і популяризацію єврейської культури в Україні.

Премію присуджуватимуть прижиттєво, незалежно від місця проживання лауреатів. Щороку її вручатимуть під час ханукальних свят. Висувати кандидатів можуть єврейські організації і діячі культури. Переможця визначить журі у складі семи осіб, з-поміж яких віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу Андрій Адамовський і виконавчий співпрезидент Асоціації єврейських організацій і громад України Йосиф Зісельс.

У Запоріжжі бібліотеку поєднали зі спортзалом

Радіо "Свобода" , 10/06/2016 × 15:57

На околиці Запоріжжя нестандартно заохочують до читання: у т. зв. селищі Запоріжжя Ліве у межах бібліотеки відкрили тренажерний зал, повідомляє «Радіо «Свобода».

Потрапити у нього можна за читацьким квитком під час роботи бібліотеки. Ідею підказали самі читачі, яких понад 2 тисячі. Спортивне обладнання закупили за кошт грантів, міського бюджету та депутатської допомоги. Поруч із тренажерами поставили поличку з літературою на спортивну тематику.

Тепер по суботах у бібліотеці волонтери проводять заняття з фітнесу. Окрім того, поруч обладнали кімнату з книжками та м’якими іграшками для дітей.

Україно-канадський письменник отримав літературну премію імені Пантелеймона Куліша

, 08/06/2016 × 08:59

Україно-канадський письменник Михайло Блехман отримав літературну премію імені Пантелеймона Куліша. Відзначили його збірку оповідань "Час збирати метафори".

Церемонія нагородження відбулась у посольстві України в Канаді. Радник посольства в Канаді Марко Шевченко відзначив активну громадянську позицію Михайла Блехмана. Адже він організував у Монреалі конференцію, присвячену Україні. Реалізував волонтерські проекти.

Минулого року письменника нагородили медаллю імені Антона Чехова. Михайло Блехман - спеціаліст із комп´ютерної лінгвістики. Народився у 1951 році в Харкові. З 18-ти років проживає в Монреалі. Пише та перекладає українською, російською і англійською мовами.

Міжнародна літературно-мистецька премія імені Пантелеймона Куліша була заснована в 2011-ому році. Літературну нагороду заснували, щоб розвивати українське книговидання і підтримувати українських письменників, митців, науковців та журналістів.

В Івано-Франківську на PortoFrancoGogolfest буде окрема літпрограма «Великий вибух»

ЛітАкцент, 03/06/2016 × 14:06

З 8 до 12-го червня в Івано-Франківську триватиме фестиваль PortoFrancoGogolfest, який об’єднає музику, кіно, театр, літературу, візуальну та екопрограми.

«Великий вибух» – літературна програма фестивалю PortoFrancoGogolfest. Вона поєднує ідеї нової хвилі літературного життя Івано-Франківська та пошуку її місця сили, Чорнобиля, як катастрофи, що змінила український культурний код.

“«Вибух» – це не лише трагедія 1986 року, не лише феєрія, карнавал чи вибух емоцій. У фізиці існує Теорія Великого Вибуху, що описує утворення теперішнього Всесвіту як розширення від стану сингулярності – надзвичайної густини енергії – до прекрасної безмежності, частину якої ми бачимо на нічному небі. Отож вибух – це ще й новий виток розвитку, новий світ”, – говорять організатори.

У літературній програмі PortoFrancoGogolfest – 18 подій: діалогів, презентацій, читань, перформансів, дитячих подій.

Мінкульт оголосив початок формування нової Громадської ради

Мінкультури України, 01/06/2016 × 11:33

Міністерство культури України оголосило про початок прийому заявок для участі в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради у кількості до 35 осіб на наступний дворічний період.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті відомства.

До складу Громадської ради може бути обрано представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Міністерства культури, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи слід подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та завірену печаткою (якщо наявна).

Останній день подачі заявок – 7 червня 2016 року. Установчі збори відбудуться 7 липня в приміщенні Національної парламентської бібліотеки.

Детальніше – на сайті Міністерства культури: http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245097861&cat_id=244913751 .

Визначили найкрасивішу бібліотеку в світі

Студвей, 30/05/2016 × 21:06

Головну бібліотеку польського міста Румя «Станція культура», що знаходиться у місцевому залізничному вокзалі, визнали найкрасивішою бібліотекою світу. Об’єкт отримав перемогу в міжнародному конкурсі Library Interior Design Awards у категорії Single Space Design.

Представник Інституту книги Малгожата Кановнік розповіла, що згадана бібліотека обійшла канадські, американські та китайські проекти. Переможця обирало журі, до складу якого ввійшли представники Американської асоціації бібліотек і Міжнародної асоціації дизайнерів інтер’єру.

Конкурс Library Interior Design Awards проводять раз на два роки. Головними критеріями при оцінюванні дизайну бібліотек з усього світу є естетичність, креативність та функціональність приміщень. Нагороди вручають у різних категоріях, залежно від величини і кількості кімнат, а також спеціалізації бібліотеки. Проект «Станція культура» реалізували в 2014 році в рамках урядової програми «Бібліотека + інфраструктура бібліотек 2011-2015», яку очолив Інститут книги. На дизайн інтер’єру, придбання і монтаж обладнання бібліотека отримала 735 000 злотих (біля 170 000 євро).
StartПопередні [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 next pagesНаступніEnd

Актуальна інформація

Вітаємо шановних відвідувачів на сайті, який супроводжує науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (НБУ ім. Ярослава Мудрого). Наш відділ є науково-методичним та інформаційно-консультативним центром для публічних бібліотек України, а також співпрацює з бібліотеками різних типів і форм власності.

Пам'ятайте, що наповнення цього сайту - наша спільна робота. Якщо Ви маєте матеріали, що можуть зацікавити бібліотечну спільноту, або бажаєте підняти актуальну тему - чекаємо Ваших пропозицій на адресу method@nplu.org.

Шановні колеги! Якщо у вас змінилися реквізити (адреса, e-mail, URL, телефон тощо) надішліть повідомлення для відповідних коректив на сторінці сайту „Бібліотеки України”.


Вітаємо
For Librarians
Библиотекарю
ПошукГолосування
На вашу думку, якість роботи працівника насамперед залежить від:
 
кваліфікації та освіти
стажу роботи
креативності та творчості
особистісно-професійного розвитку
можливості кар’єрного зростання
Результати